יונדאי i30 יד שנייה 2007 - 2013

3.9
  48 מתוך 54 נהגים ממליצים על יונדאי i30
  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   3.3

   "מרווח.תא מטען גדול.אמין.חלון חשמלי בגג כסטנדרט.זול מאוד לאחזקה."

  • נכתב על: יונדאי i30 2013 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   "הרכב ניקנה מליסינג אם 70km אלף .הרכב הרשים אותי מאוד בנסיעת המיבחן לא חשבתי שיונדאי הגיעו לכזאת רמת נסיעה נוחה...צריכת דלק סבירה לא בזבזנית ....הרכב נוח למשפחה עם ילדים ועגלות(וגם להובלות)ממליץ...לא היו שום תקלות ברכב בלבד תחזוקה שנתית.."

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 סטיישן 5 דלתות
   5

   "רכב משפחתי מצויין . מאוד מרווח במושב האחורי ( נכנסים בכיף 3 ילדים עם 2 בוסטרים וסלקל ). יציב מאוד על הכביש. תא מטען ענק . תמורה מצויינת למחיר. יציב מאוד על הכביש"

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   0.4

   "רכב זול בקניה וזה הייתרון היחיד שלו מבחינתי בלאי גדול יחסית לא ממליץ באופן אישי רכב קוריאני לא משתווה ולא מגיע ליפני במילימטר"

  • נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   "צריכת דלק נמוכה,אמינות גבוהה,נוח לחנייה"

  • נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " אמינה, מרווחת, נוחה, בטיחותית. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 סטיישן 5 דלתות
   3.3

   " מרווח, מתאים לצרכי ,תא מטען גדול , נח לנהיגה , רק לא כ"כ חסכוני פחות מ10 ק"מ לליטר למרות שבפירסום , 14 ק"ש לליטר "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: מנוע חזק יחסית, שילוב טוב עם הגיר. 140 קמ"ש בעלויות. אחיזה טובה של הכביש. היגוי מדויק. חסרונות: החסרון הכי גדול - בידוד רעשים מתחת לכל ביקורת. בנסיעות ארוכות מעל 100 קמ"ש רעש מעייף. הרגשה זולה מבפנים. "

  • מאת: עוז מוצפי
   נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " רכב מאוד מרווח יחסית לרכבים מהסוג שלו. אמין מאוד וכמעט לא רואה מוסך. מנוע 1.6 אבל יחסית לרכב חדש קשה לו בעליות. יחסית לרכבים בקטגוריה שלו הוא רכב שצורך הרבה דלק. "

  • מאת: עוז מוצפי
   נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " רכב מאוד מרווח יחסית למכוניות הנחשבות קטנות. אני כמעט שנתיים עם הרכב ולא היו בעיות כלל. תחושת נסיעה מאוד נוחה עם שליטה על הרדיו מההגה. החיסרון של הרכב לדעתי הוא שצריכת הדלק שלו מאוד גבוה יחסית למכוניות מהקטגוריה שלו. בנוסף קצת קשה לו בעליות. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " הרכב מרווח מספיק למשפחה קטנה, תא המטען גדול ומספיק לקניות או העברה של חפצים קטנים ובינוניים, פנים הרכב פשוט למראה, אך אסטתי, המושבים אינם מספיק נוחים לנסיעות ארוכות. ישנן כל מיני בעיות חשמליות שצצות מידי פעם, נורות נשרפות מהר, תקלות ברדיו המובנה וכיו"ב. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " אני נוהג על רכבי יונדאי כבר כמעט עשר שנים, וה i30 הוא לדעתי עליית מדרגה משמעותית מבחינתם. המנוע חזק בהרבה מהמנוע של האקסנט 07 שהיה לי קודם, למרות ששניהם בעלי נפח מנוע 1.6. הנסיעה חלקה מאוד ולא שומעים את הרכב "מתאמץ" גם לא בעליות של ירושלים. העיצוב הפנימי הוא עדיין מפלסטיקה יחסית זולה, אבל בגדול הרכב נראה טוב. הבגאז' גדול מאוד, ואפשרות הסטיישן בערך משלשת אותו. לבסוף, צריכה הדלק שלו די גבוהה, כמו כל רכבי יונדאי שנתקלתי בהם, סביבות ה9 קמ לליטר ממוצע. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   1.7

   " מערכת שמע מעולה, אמין וביצועיו מעולים יחסית למחיר. החסרון: הבגאז הקטן, פעם בכחודשיים נשרפת נורה קידמית. יש לי את הרכב שנתיים וחצי, עשיתי עליו 145000 קמ ואין שום סימני חולשה. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " ברשותי רכב מיוחד מנוע דיזל 150 כ"ס בעל תיבת הילוכים ידנית, הגיעו מעט מאוד דגמים כאלה לארץ נדמה לי שלא יותר מ-8 רכבים. רכב חזק, אמין, נוח, רחב, חסכוני. חבל שאין עוד דגמים כאלה ואף בעלי תיבה אוטומטית הייתי רוכש עוד אחד כזה. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " רכב אמין נוח ומרווח חסרון צריכת דלק ממולץ בחום כרכב משפחתי. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " לפני היונדאי I30 סטיישן נהגתי בדיהטסו סופר ריסר 95, פורד פיאסטה 03 ודיהטסו סיריון 07. היונדאי I30 היא הנוחה ביותר מבחינת סביבת הנהג,בעלת אחיזת הכביש הטובה ביותר והנוחה ביותר לנהיגה במהירויות גבוהות. כמו כן ביקרתי במוסך רק לבדיקות תקופתיות בניגוד למכוניות האחרות. דבר נוסף הוא שצריכת הדלק ,למרות שמדובר ברכב גדול יותר, לא היתה גדולה מהמכוניות הקודמות. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " זריז,נוח לנסיעה בעיר, תחזוקה לא יקרה,צריכת דלק מעט גבוהה.הרכב נוח ל4 נוסעים ממוצעים,מאובזר בפשטות אבל פונקציונלי.החלון בגג יתרון משמעותי להוצאת החום מהרכב במהירות "

  • נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב אמין! כבר שלוש שנים בשימוש ונפגש עם המוסכניק רק בטיפולים השוטפים. צריכת דלק סבירה ובעל כוח סביר לרכב משפחתי. תא המטען גדול ונוח וכן קיפול המושבים לפנים. בעל מערכת בקרת אקלים נוחה לשימוש ופאנל השמע ידידותי למשתמש. נקודת החשמל, בפנים הרכב, נמצאת במיקום נוח שאינו מפריע כלל לתפעול הרכב. חיישני חגורות הבטיחות לנוסעי הרכב, הן מקדימה והן מאחור, קצת מעיקים, כיוון שגם כאשר מונח על המושב תיק/חבילה/ארגז, החיישנים מזהים זאת כנוסע שאינו חגור, ופועלים.. מה שמפריע ומטריד לזמן מה. בשורה התחתונה, רכב אמין, ונוח לתפעול. בהחלט הרכישה הבאה שלי! "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " תקלות חוזרות ונישנות בפנסים קידמיים. כל שבועיים שלוש יש צורך להחליף. בנוסף, החלפת נורה דורשת פירוק הפנס. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " רכב אמין,שקט . אביזרים מעולים. שליטה על הרדיו באמצעות ההגה. תא מטען גדול מאד ונוח. מחיר טוב. פתחי המזגן לא ממש נוחים לכיוון. צריכת דלק רחוקה מנתוני יצרן: אחרי נסיעה של 300 ק"מ המחשב הראה 7.9 לליטר דלק בסה"כ רכב משפחתי טוב. "

  • מאת: אלון אלקניאן
   נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב פרקטי חסכוני בעלויות מאובזר היטב גם בגירסה הבסיסית הזולה חבל שלא חשבו על משענת יד לגירסה הבסיסית איכות חומרים סבירה אך לא יותר מזה מרוווח יחסית לקבוצה שומר על ערכו ושוק המשומשות טוב מאוד מנוע קצת רועש אבל נסבל סך הכל אמין ועממי , צריכה במנוע 2 ליטר ממוצעת . "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " יתרונות -מנוע חזק, אביזרים מרובים נהיגה נוחה. קומפקטי ונוח לחנות. חסרונות - רמת גימור בינונית, קצת מרעיש , גיר מידי פעם קופץ. לכפתורים ועל המחוונים יש תחושה קצץ זולה. "

  • מאת: עופר זבולוני
   נכתב על: יונדאי i30 2011 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " הרכב מאוד מרווח מבפנים. יתרון גדול הוא כל התאורה בתוך הרכב, והתא למשקפי שמש. חסר לי תא סגור בין שני המושבים הקדמיים. נוחות מצויינת יש בתא המטען שהוא שטוח לחלוטין ולא צריך להתאמץ בהעמסת סחורות או קניות. העובדה שהמושבים מתקפלים והופכים את תא המטען לענק - מצויין. פחות נוח לי להאיץ עם הרכב. לוקח לו זמן להגיע למהירות. צריכת הדלק לא ברורה, עושה לי רושם שהיא קצת גבוהה מדי. מגני שמש טובים מאוד, אם אפשר להרחיב אותם טיפ טיפה לכיסוי מלא מפני השמש. נוח להחליף גלגל, והציוד מאוחסן טוב מאוד. פחות נוח הגלגל הקומפקטי. פיזור אדים נוח מאוד, רק חבל שלוקח כל הזמן אויר מבחוץ. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   " רכב מאוד מוצלח, איזון כמעט מושלם בין נפח, עיצוב, וביצועים. התנהגות כביש לא רעה בכלל לסטיישן משפחתי, יציב למדי בפניות ולא יאתגר את מרבית הנהגים. אבזור פנימי סביר וחלון גג מפנק. חסרונות, תא מטען מעט קטן לחזות הכללית וסביבת נהג ספרטנית משהו. "

  • מאת: אבי קלינגר
   נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " חסכוני דורש כיוון פרונט וסרן אחורי כל שנה מוסך יותר זול ממזדה. מאוד נעים לנסיעה. אי אפשר לסוע מהר מידי וטוב שכך. ישנו מחירון לוי יצחק יקר ויד 2 זול יותר ולכן בהתאם לתמחר. "

  • מאת: יניב ראובן
   נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " רכב שנותן תמורה טובה לעלות שלו . יתרונות : אמינות גבוהה (יש לי כשנה עדיין ללא תקלה אחת קטנה) , נסיעה מאד נוחה (גם מבחינת רעש על הכביש וגם מבחינת איבזור בתוך הרכב) , מאד מרוווח גם לנוסעים מאוחרה ,דלת אחרוית בגאז' נוחה , גג נפתח, צריכת דלק סבירה - ממוצע 1 ל11. חסרונות : במקרה של תאונות נחשב לרכב עם פח יחסית חלש. עצות לרוכש , להוסיף ידית לנהג , להוסיף חיישני רוורס. "

  • מאת: יניב הורוביץ
   נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " רכב משפחתי מצויין. בגאז גדול מאוד שאפשר לדחוף שם המון. אפשר גם לפתוח ולהרים את המכסה של הבגאז ולשים דברים לגובה. מושב אחורי מרווח (2 כסאות ילדים+בן אדם שיושב באמצע- אמנם קצת צפוף באמצע) "

  • נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יתרונות: צריכת דלק טובה יחסית לקבוצת ה-1600, אמינה, ביטוח ותחזוקה זולים. חסרונות: עיצוב פנים אפרורי בדגם הבסיסי, רמקולים בסיסיים באיכות בינונית, פתחי האוורור של המזגן לא מכוונים נכון (מקררים יותר את הידיים ופחות את פנים הרכב) עצות לרוכש הבא: לודא מקוריות רכב והיסטוריית טיפולים במוסך מורשה. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   " יתרונות: מגיב יפה, גג שמש בדגם הבסיסי, מרווח פנימי מצויין. לא בזבזני בדלק. מספיק תאים לחפצים אישיים, חסרונות: קשה למצוא תנוחת נסיעה נוחה בכסא. בשנה וחצי שיש לי את הרכב חזר למוסך לתיקון של ESP. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: רכב נוח למשפחה עם שני ילדים, במקרה של ילדים שתמיד קשורים לציוד תיקים ועוד הנגישות של תא המטען מתוך הרכב עוזרת מאוד. להכנסת עגלה לרכב פתח תא המטען נוח שאין לו תחליף - הוא ישר, פשוט מניחים את העגלה בפנים. לציין שמתחת לתא המטען יש חלוקת תאים נוחה ביותר שעוזרת לשמור על הסדר עם הדברים הקטנים. זהו רכב משפחתי, ולא רכב מרוץ, נוסע כמו שצריך, מאיץ בצורה מספקת מאוד. נוחות המושבים היא סבירה. בקרת רדיו מגלגל ההגה - מאוד נוח ובטיחותי. חסרונות: משענת יד ימין לא קיימת - לי אישית זה מציק. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   3.3

   " נוח, מרווח, הרגשת נסיעה טובה, מתאים למשפחה עם ילדים, לא מכוערת כמו סטשיינים אחרים, יש כניסה לMP3, יציבה, לא כל כך חסכונית צריך לסוע בחוכמה, האצה איטית יחסית. "

  • מאת: איתי - תל אביב
   נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.5

   " רכב מרווח נוח ושקט. מפרט טכני בדגם הבסיסי סביר. צריכת הדלק שונה מזו שהיצרן מציין - להערכתי היא גבוהה יותר בלמעלה מחמישה אחוז. בשורה התחתונה יחסית לגודלו, ה I30 משמש תחליף טוב לרכב משפחתי. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2007 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " נוסע טוב אחיזת כביש טובה, פשוט ובסיסי. כמעט כל חודש צריך למלא אויר בצמיגים. מרווח יחסית מאחור, חסכוני יחסית בדלק. שימושי מאוד, תא המטען גדול ואפשר לאחסן בו הרבה. התוספת של חיבור לאייפוד מצויינת. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " רכב אמין - עשיתי 95 אלף ק"מ ללא תקלה אחת. רכב חסכוני - אומנם רוב הנסיעות שלי הן מחוץ לעיר - 12.5 ק"מ לליטר בדוק. רועש - אין בידוד טוב של המנוע. תא מטען - קטן. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " מאד מומלץ כרכב משפחתי. מכונית בטיחותית ומרווחת. גרסץ הסטיישן בכלל מומלץ בגלל תא מטען ענק ונוח מאד לטיולים ואפילו ליום יום. השוק מוצף ברכב הזה..אך עדיין אין את אפקט ה"מאזדה 3"..שמירת ערך ראויה..I30 ביד פרטית שווה הרבה..תמנעו מלקנות רכב שהיה בליסינג..יש מספיק ידיים פרטיות בשוק המשומשות. בנוגע למנוע. אני העדפתי תיבה ידנית בגלל צריכת דלק טובה יותר ומנוע 1.6 שמרגיש הרבה יותר מותאם למשקל הרכב. מנוע 1.4 קצת חלש לדעתי..ופחות מומלץ. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " מלבד תא מטען קטן בגרסת ההצבק אני מאד מרוצה מהרכב. חומרי בנייה טובים מאד, עיצוב נחמד, מחיר סביר ועלויות תחזוק נמוכות. אמינות מעולה כמובן ושוק טוב. צריכת דלק גבוהה אך סבירה - 12 קמל. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 סטיישן 5 דלתות
   3.3

   " מידע אישי מועט וידע של חבר שהוא קצין רכב. מדובר ברכב מאד אמין ועמיד. 1600 אוטומטי אבל די זריז וחזק. לא רכב מרווח למשפחה גדולה, לא מספק נסיעה חלקה ולא בעל תא נוסעים מפנק. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 סטיישן 5 דלתות
   0

   " רכב מעולה. משפחתית מתאים מאוד לבעליי משפחות ,לטיולים מנוע חזק, יונדאי הפתיעה עם הרכב הזה בדקתי אותו אישית אחלה רכב צריכת דלק ממוצעת מערכת שמע סבירה בקיצור רכב משפחתי טוב. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " כמה שאני לא סובל יונדאי זה פשוט הדבר הכי משתלם לקנות כרגע. אין שום חווית נהיגה, שום התנהגות כביש, וגם תא מטען לא מרשים (בגרסת ה5 דלתות). אבל האמינות, הנוחות והסחירות קנו אותי הפעם.. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " רכב מעולה - החיסרון היחיד הוא צריכת דלק של כ 12 ק"מ לליטר. נוח לנסיעות ארוכות , למשפחה , ולעבודה. אני עושה כ 30 אלף קילומטר בשנה ללא בעיה אפילו הקטנה ביותר. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2011 סטיישן 5 דלתות
   2.1

   " רכב טוב, שימושי ומאובזר אך נוחות הנסיעה והעיצוב מזעזעים. "

  • מאת: מורן
   נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " מרוצה מאוד, ביצועים טובים, יחסית חסכוני בדלק "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   " גרסת הדיזל מומלצת לדעתי ממנוע הבזין. הביצועים טובים יותר וצריכת הדלק עדיפה משמעותית..אבל זה תלוי כמובן באופי השימוש ברכב. מאד אוהב את הרכב, יונדאי עברו שיפור משמעותי עם כל הI החדשות שלהם. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " ה1600 נותן ביצועים מעולים. לדעתי לשים עוד כסף עבור ה2 ליטר זה סתם בזבוז. הרכב מציע הרבה מרווח בתא הנוסעים, אבזור טוב, בטיחות. נוחות הנסיעה לא טובה ויש תקלות חשמל פה ושם, אך התיקונים פשוטים וזולים. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " ביצועים טובים אך גיר מעצבן בעל ארבע הילוכים בלבד. זה יוצר צריכת דלק גבוהה..גם בנסיעה רגועה. ודורש להשתמש הרבה במצב הידני כדי ל"תקן" את שגיאות הגיר. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " יתרונות - מאובזר, נוחות נהיגה טובה, מנוע חזק, רכב זריז בעיר, שילוב גיר מנוע מעולים. חסרונות - חוץ מרעש בזמן הנסיעה הכל בובה. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " נוח לאחזקה. טיפולים תקופתיים זולים. מושב אחורי מרווח, גם מקדימה לא חסר מקום. תא מטען גדול. מנוע לא ספורטיבי אבל נותן את התמורה ומספק ביצועים יפים. במהירות גבוהה יש רעש מציק מהמנוע, צריכת הדלק גבוהה והנוחות נסיעה ממוצעת מינוס. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " חוץ מצריכת דלק גבוהה עקב 4 הילוכים בלבד, רכב מעולה! "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " יתרונות: ללא תקלות בשנתיים הראשונות לחייו. נגן MP3 מובנה - מחברים USB או IPOD ושולטים ממערכת השמע של הרכב. חסרונות: צריכת דלק מוגזמת לחלוטין. 11 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית רגועה. הרכב שגרתי ומשעמם. חסר אופי לחלוטין. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   "יונדאי מוצלחת מאד לטעמי. מחיר מאד נח. הרבה מקום (אפילו בגרסת ההצבק). בנוי יפה מאד ומאובזר. עד כמה אמין. סובל מקצת רעשים בזמן הנסיעה."

  • נכתב על: יונדאי i30 2009 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   "אין לי תלונות יותר מדי גדולות על הרכב. בעיקר מפריע לי תא מטען לא גדול כפי שציפתי. ושילוב גיר מנוע לא טוב שגורם לרכב להרגיש "תקוע" לפעמים. אבל סה"כ רכב איכותי, מרווח ובטיחותי. מתאים למשפחה ונוח מאד."

  • מאת: מאיר פרסקו
   נכתב על: יונדאי i30 2010 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב קטן עם ביצועים מעולים, צריכת דלק סבירה, רכב שהשטח הפנימי שלו מנוצל היטב, לא ידוע בדיוק העלויות של התחזוקה היות ונהגתי עליו כרכב שכור. "

  • נכתב על: יונדאי i30 2010 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " הרכב פרקטי מבחינת מקום, מאוד נוח אפילו לחמישה נוסעים. רכב יציב בעל מגוון מערכות בטיחות אשר מגנות על הנוסעים אך מסרסות לעיתים את ההנאה כשיש רצון להשתולל קצת. מרגיש מעט חלש בעליות ומצריך רגל כבדה על הגז."

  • נכתב על: יונדאי i30 2008 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " פנסים קידמיים מתקלקלים כל 4 חודשים. קצת לא סוחב בעליות. "

  תאימות
  • מתאים למשפחה 7
  אחזקה
  • צריכת דלק נמוכה 3
  • עלות אחזקה נמוכה 3
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 3
  • עלות תועלת טובה 3
  • טיפולים זולים 2
  • שומר על ערכו הכספי 2
  • קל למכור 2
  • מחיר ביטוח זול 1
  • טיפולים פשוטים 1
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 16
  • נסיעה שקטה 2
  • נוח לנהיגה עירונית 1
  • נוח לנסיעות ארוכות 1
  • היגוי במהירות גבוהה 1
  • מושב אחורי נוח 1
  איכות ייצור
  • מערכת שמע טובה 1
  • איכות חומרים טובה 1
  ביצועים
  • מנוע חזק 5
  • ביצועים טובים 4
  • יציב 3
  • אחיזת כביש טובה 3
  • זריז 2
  • שילוב גיר מנוע טוב 1
  פרקטיות
  • תא נוסעים מרווח 17
  • תא מטען גדול 10
  • מאובזר היטב 7
  • פרקטי 5
  • מושב אחורי מרווח 4
  • הנדסת אנוש טובה 2
  • נח לחנייה 1
  • קומפקטי 1
  • מרווח מלפנים 1
  • תא מטען נוח 1
  אמינות
  • אמין 19
  בטיחות
  • בטיחותי 6
  אחזקה
  • צריכת דלק גבוהה 16
  נוחות נסיעה
  • נוחות נסיעה נמוכה 3
  • נסיעה רועשת 3
  • תא נוסעים אפרורי 3
  • נהיגה משעממת 2
  • רעש במהירות גבוהה 2
  • התנהגות כביש לא טובה 1
  • תיבת ההילוכים 1
  • נסיעה נוקשה 1
  • לא נוח לנסיעה ארוכה 1
  • מנוע רועש 1
  • תנוחת נהיגה 1
  איכות ייצור
  • איכות חומרים לא טובה 2
  • איכות הרכבה נמוכה 1
  • איכות פלסטיקה נמוכה 1
  • פח הרכב חלש 1
  ביצועים
  • מתקשה בעליות 3
  • תאוצה איטית 2
  • ביצועים נמוכים 1
  • שילוב גיר מנוע לא טוב 1
  פרקטיות
  • תא מטען קטן 6
  אמינות
  • תקלות חשמל 3
  • תקלות חוזרות ונשנות 2