רנו פלואנס החדשה 2009 - 2018

3.5
  19 מתוך 32 נהגים ממליצים על רנו פלואנס
  • נכתב על: רנו פלואנס 2017 סדאן 4 דלתות
   0.4

   "מזגן חלש, חלקים מתפרקים, מרכב רועד בתחילת נסיעה לאחר כ40000 ק"מ, שירות נוראי במרכזי השירות, ותקלות חוזרות ונשנות עקב טיפול לקוי או בקצרה "רנו לא רואה מוסך כי היא כל היום שם""

  • נכתב על: רנו פלואנס 2012 סדאן 4 דלתות
   0.4

   "היתרון בצריכת דלק מתקזז בעלות תיקונים בלתי נתפסת. בשנה הרביעית והחמישית של הרכב החלפתי ותיקנתי בסכומים ניכרים: מחשב גיר-4,000 שיפצתי גיר רובוטי-13000, החלפתי טורבו -4500, מנוע מאוורר מזגן- 1350, משאבת מים -1200, מרססים בצילנדרים -5000, מנעול תא מטען -400, טיימינג 3000, ואולי שכחתי משהו. בקיצור הרכב עלה לי כפול משווי השוק שלו. המחירון שלו כפול ממה שמציעים עליו וזה עוד יד 1 פרטית. לא אקנה רנו נוספת לעולם...מסתבר שהרכיבים שלהם יקרים ושהם מתקלקלים בדיוק שהאחריות פוקעת...ממש גאוני מצידם"

  • נכתב על: רנו פלואנס 2015 סדאן 4 דלתות
   0.4

   "תא הנוסעים הכי מזוויע שראיתי. מאז שהרכב אצלי המשפחה נתנה לו את הכינוי ״העונש״. חבל שאי אפשר לדרג אפס כוכבים, כי גם כוכב אחד זה יותר מדי בשבילו."

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • נכתב על: רנו פלואנס 2013 סדאן 4 דלתות
   1.7

   "גדול, מרווח, נוח, מפנק,יציב, בטיחותי,שקט,דיזל חסכוני ביותר, בסך הכל מדהים שזה רנו...אותי זה בילבל מעולם לא חשבתי לרכוש רנו... הגיר הרובוטי עובד מצויין אבל .... בדיוק כמו גירים אוטומטיים.... צריך לקחת בחשבון שיכול להתקלקל וצריך לתחזק......."

  • נכתב על: רנו פלואנס 2013 סדאן 4 דלתות
   2.1

   "רכב נוח ומפנק לנסיעה רגועה . חסכוני כל עוד לא מאמצים אותו . רדיו מיושן ומתקלף . מחשב דרך עתיק . אצלי נתגלתה בעיה בטורבו לאחר 130אלף קמ . חוץ מזה קרסו לא מאמינים ברכב שלהם . בטריידאין מקבלים 30 אחוז פחות ממחירון . טיפולים יקרים ."

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   4.2

   "סהכ רכב תענוג. נוח מאד, גדול, חסכוני, מפנק, בגאז' פסיכי. חסרונות: גיר רובוטי מחליף הילוכים נמוכים בגסות, מזגן לצרפתים לא לישראלים ולא לקחת את הריפוד הבהיר עם ילדים...."

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   4.6

   "עשיתי נסיעת מבחן בדגם עם המנוע הגדול ולדעתי זה רכב טוב מאוד בעיני. הוא נמצא במקום מחובד מאוד בקטגוריה. הוא מצוין כרכב משפחתי, נוחות הנסיעה טובה כמו הצרפתיות של פעם, הוא מרווח מאחור למרות המושב הנהג היה הכי רחוק מההגה, המנוע שלו חזק וגמיש, ותיבת ההילוכים הרציפה משפרת את צריכת הדלק. מצד שני שדה הראיה מאחור מוגבל, התקרה נמוכה ולמרות שתיבת ההילוכים הרציפה עוזרת לחסוך בדלק המנוע מרגיש מתאמץ יותר ובגלל שזה המנוע הגדול צריכת הדלק סבירה ולא יותר (אני אישית הייתי קונה את גרסאת הדיזל) . לסיכום: כרכב משפחתי הפלואנס מצטיין ברוב התחומים"

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " מנוע קצת חלש אבל בהחלט מרווחת ונעימה. גרסת הליסינג בה אני נוהג מאוד בסיסית אבל אפשר להתרשם שמדובר ברכב נעים ורגוע. לא למי שמחפש "רייסים". "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2012 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " שלום, לתקופה נהגתי גם בטורבו דיזל וגם בבנזין 1.6 -שתיהן רמת גימור אותנטיק ... ליסינג כמובן. הטורבו דיזל עדיף באופן חד משמעי. הבנזין איטי ורועש בצורה מחרידה , תיבת הילוכים רציפה עם 4 הילוכים שמנסים למשוך כמה שיותר ,מה שיוצר יחסי העברה גרועים. המנוע מתאמץ כ״כ שכל הבידוד רעש וכל גודל הרכב לא עוזר - עדיין שומעים את המנוע צורח.הטורבו דיזל מעולה - עולם אחר, האוטו טס ,בקושי שומעים את הדיזל יחסי העברה מעולים - תיבה כפולת מצמדים עם 6 הילוכים! חסרונות בכללי- מזגן חלש! תקלות מחשב -גיר . ללכת רק על גרסת האקספרסיון , האותנטיק עניה באבזור ותאי אחסון שזה הזוי- אפילו כוס גבוה בקושי נכנס בנוחות מבלי שיישפך. תא כפפות מקורר וענק - בקבוק 1.5 נכנס. סיכום: הייתי חובב צרפתיות - לצערי רנו יצאה מהתמונה . חוץ מגודל רכב ותא מטען כחלק ממנו - רכב סתמי ומשעמם . "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " מכונית מרווחת ונוחה מאוד, אבל רמת האמינות נמוכה והמוסכים של קרסו מתקשים לטפל בתקלות (וגם לא ממש נחמדים, בלשון המעטה...) "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכשנו פלואנס 2.0 EX (הדגם המפואר) במבצע אטרקטיבי של קרסו, וקיבלנו גם מערכת מולטימדיה וניווט הכולל מצלמת רוורס ועוד. ההחלטה על דגם ה- 2.0 היתה מכיוון שהבנו שדגם ה- 1.6 ליטר חלש. כמו כן, מצוייד דגם ה- 2.0 ליטר במנוע ותיבת הילוכים (גיר רציף, 6 הילוכים עם טיפטרוניק בנוסף) של ניסן קשקאי, מה שגורם לצפי של אמינות יותר טובה וחסכון בתחום רצועת הטיימינג - שכאן לא קיים - יש שרשרת ללא טיפול. קיבלנו את הרכב בתחילת נובמבר 2011 וכיום (אמצע ינואר 2012) עומד מד הדרך על כ- 3,700 ק"מ. האוטו מרווח מאוד עם תא מטען גדול, נוח ומפנק והנסיעה נעימה וחלקה. כמה דברים קטנים ומעצבנים: מיקום ידיות דלת הנהג ומשענת האמצע מימין לנהג לא ממוקמות כך שאוכל להשעין ידיים בנוחיות - מה שהיה קיים במגאן וב-626 שהיו לי. אין תאי אחסון למעט תא הכפפות והתא שבין המושבים הקדמיים. יש כשל בתכנון של מיקום פתח הסוויץ' עם ה"דש בורד" כך שצריך לצופף ולחכך אצבעות בעת התנעה. פתחי המזגן שמאחור (מופנים אל היושבים בספסל האחורי וממוקמים בגב תיבת תא האחסון ומשענת היד שבין המושבים הקדמיים) - מפיקים קול ענות חלושה... מערכת הקול טובה, וה- BT המובנה מצויין. (אנשי הסוכנות לא ידעו להסביר אבל ניסוי ותעיה הביאו להגדרות נכונות). חייב לציין לטובה את אנשי חברת "פוינטר" שפנו אלי בעקבות פניה ל"קרסו" משהתקשיתי בהגדרות הקול במערכת הניווט של IGO. צריכת הדלק הולכת ומשתפרת עם הזמן (1:9-10 בעיר, 1:14 מחוץ לעיר) ובקרת השיוט מתפקדת בסדר, אם כי כפתור ההפעלה (יחד עם מגביל מהירות) ליד ידית מעצור היד מאוד לא אינטואיטיבית. מיקום שקעי הכוסות סביב ידית ההילוכים טפשי וללא מחשבה. גימור הפנים סביר אך נותן רושם קצת זול, בטח לא מצופה מדגם EX "מפואר". בסך הכל רכב נוח מאוד, כיפי לנהיגה, זריז ויודע לתת גז (140 כ"ס). אנחנו מאושרים מהרכישה. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " ייתרון:תא נוסעים מרווח ותא מטען גדול . מסוגל להכיל סל קל ו-2 בוסטרים בהצלחה. חסרון: מנוע 1600 חלש מידי לרכב כבד כל כך. האוטו לא״סוחב״ , מתאמץ בעליות ומאיץ לאט . תיבת הילוכים ״עצלנית״ . "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " הרכב טוב מאד , שפע של גאדג'טים , שליטה אוטומטית על מגוון דברים כמו תאורה , מגבים וכד' , מתחבר אוטומטית לסלולרי שבכיס שלי , נוחות מירבית לכל הנוסעים ,מרווח מאד מאד, בקרת טמפ' לכל נוסע לחוד , הדבר היחידי שלא טוב ברכב הזה שהוא קצת כבד למנוע שלו ( 1600 סמ"ק ) ולכן מתאמץ בתחילת הנסיעה יתר על המידה , כמו כן צריכת הדלק שלו נעה בין 1:11 עד 1:13 תלוי אם נוסעים בעיר או בבין עירוני . "

  • מאת: יוסי ברוך
   נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " רכב מאוד נוח לנהיגה.ישיבה נוחה.ההגה מתכוונן,ומרגישים בהחלט שליטה על הנהיגה על הכביש.ממליץ בחום על רכב זה! החסרון היחיד ברכב זה אולי הגודל שלו.יש מעט שדות מתים,וקשה מאוד לחנות איתו,וגם צריך למצוא חניות גדולות בשבילו. "

  • מאת: תומר פולק
   נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות - בטיחות. יש בו מנגנון אוטומטי של חזרה לנתיב אחרי שהרכב סוטה מהמסלול בזמן תאונה (יש לזה שם מוכר). חסרונות - רכב כבד, מאיץ לאט, מגיב לאט ללחיצה על גז. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " מחיר הרכב זול יחסית למשפחתיות אחרות, חסכוני מאוד בדלק ועיצוב מאוד יפה, נוחות נסיעה טובה מאוד.רכב בטיחותי מאוד. חסרונות: צרפתית לכן ישנן בעיות חשמל ועלויות האחזקה של הרכב יקרות יחסית ליפניות. לדעתי היתרונות עולים על החסרונות והרכב שווה קנייה. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " מרווחת, נוחה לנהיגה, חסכונית מאוד(בדגם דיזל גיר ידני) תא המטען אמנם מרווח מאוד, אך זרועות של מכסה תא המטען מונעות שימוש בחלק מהנפח הזה. יש בה הרבה פחות תאי איכסון בתא הנוסעים, לעומת המגאן. יש לה ביצועים לא רעים, אבל זה בודאי לא רכב ספורטיבי. "

  • מאת: עמי בן דוד
   נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכב מפנק מאוד מבחינת גימור ונוחות, חסר רדיו MP3 ומערכת חיישני רוורס. אפשר היה להתקין גם GPS אולם קצת כבד על הכביש בתגובות שלו. נהיגה שקטה לא זולל דלק בסה"כ הכללי רכב נוח וטוב למשפחה. בעל יציבות על הכביש וגימור נוח. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות - יושב טוב ויציב על הכביש , מרוווח גם ברכב וגם התא האחורי יחסית לאחרות בקבוצה, בטיחותי. חסרונות - תאוצה איטית , כבד. מזגן לא מקרר מספיק . בסך הכל הרכב טוב כרכב משפחתי ומרווח "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   4.6

   "יתרונות : רחבה נוחה, משוכללת, אמינה, נוחה לנהיגה, מרחק פנימי ובגאז גדולים. חסרונות: זינוק איטי. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " נסיעה רכה. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "אכן מאד קשה לחנות עם הרכב הזה בעיר. צריכת הדלק גבוהה. הרכב דורש מקום חנייה שמור והרבה חסכונות עבוד דלק...הבגאז ענק ומתאים ל10 גופות לפחות. ואפשר לשים עוד כמה במושב האחורי. זה יתרון בולט של הרכב. את תיבת ההילוכים אני די אוהב. היא עדיפה על הAL4 של המגאן הישנה לדעתי. פנים הרכב נעים ונחמד. שליטה מההגה על המערכת (הלא כל כך טובה). "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2009 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "לא אהבתי הרבה דברים. 1. אין תאי אכסון כמעט! לעומת מה שהיה ברנו של שנת 2006. 2. מנוע חלש. 3. גיר 4 הילוכים בלבד..לא מספק ביצועים טובים. 5. הנסיעה לא חלקה לטעמי!. חייב ציין לטובה את המרחב האדיב ואת האבזור הנדיב!"

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "משמש עבור משפחתי. מספק את הסחורה. אבזור טוב. מושבים נוחים והכי חשוב: בטיחותי. הרכב גדול, לטובה ולרעה. מה שבטוח, הוא מקנה המון בטיחות, אפילו כמו פנאי שטח בסיסי. החסרון של הגודל זה הנסיעה בעיר, שם הוא מרגיש מעט מגושם. פשוט לחנייה הוא לא. ברשותי נמצאת רמת בהגימור הגבוהה. היא מציעה איכות טובה ואבזור טוב מאד."

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " מאד גדול, נותן המון ביטחון. גם הרכב עצמו בטיחותי. אבזור מעולה ביחס לרכבים אחרים שהיו ברשותי. אמינות טובה עד כה. כפי שהוזכר כאן לא פעם, מנוע אכן חלש! ולרכב אין אחיזת כביש טובה. הוא מרגיש אפילו מעט מרחף. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   0

   " יתרונות: מרחב פנימי גדול. מאובזרת היטב. חסרונות: ביצועים. צריכת דלק גבוהה יחסית לרנו מגאן. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו פלואנס 2009 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "מתאים לדעתי עבור משפחה שחשובה לה הבטיחות והמרחב. כי לרכב הזה אין ביצועים טובים מדי, והוא גדול ומסורבל לנסיעה בעיר. הוא מתאים לאנשים גדולים בגלל המרווח הפנימי הגדול. הגיר האוטומטי מצויין ומעביר הילוכים חלק. האבזור מעולה (סוף סוף יש לציין). שני דברים עיצבנו אותי כאן: 1. אין תאי אכסון כמו במגאן (מתחת לרגליים, מעל הראש והכל הדברים הנחמדים שיש שם..) 2. מנוע חלש..."

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.3

   "בטיחות לטובה ואמינות לטובה, דבר ראשון והכי חשוב! חוץ מזה רכב מרווח ונוח. מאובזר היטב (ולי יש את הגרסה הפשוטה). חסרון: ביצועים."

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו פלואנס 2011 סדאן 4 דלתות
   0

   "רכב גדול ונוח"

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו פלואנס 2009 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " הרכב אצלי קצת מעל שנה. ולפני קנייה כדאי לדעת ש: הרכב אמנם מרווח מאד ומתאים למשפחה, אך מאד לא פרקטי. איון תאי אכסון נחים, התא מטען גדול, אך הצירים גולשים לתוכו ומפריעים למלא אותו ביעילות. כל סביבת הנהג דלב בתאי אכסון לדברים הכי אלמנטרים. פשוט לא נח. וזה משהו שמאד חשוב לי ברכב. מנוע - חלש, רועש ומגיב לאט. לא הייתי אומר שיש תחושבת כבדות אלא תחושת עצלנות. אבל הרכב מאובזר מאד, כמו מרבית הרכבים החדשים ברמה הזאת וכפי שאמרתי, מרווח גם מקדימה וגם מאחור. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " התרשמות שלי עד עכשיו? רכב גדול (קשה לחנות), מאובזר, נח, ומתאים משפחה (מושבים מרווחים). אך מנוע חלש שמספק ביצועים חלשים. "

  • נכתב על: רנו פלואנס 2010 סדאן 4 דלתות
   4.6

   "רכב מרווח ומפנק מאובזר ומושקע. חבל רק שהמנוע מעט מסורס ואינו משתף בחוויית נהיגה שראויה לרכב מסוג זה."

  תאימות
  • מתאים למשפחה 5
  אחזקה
  • צריכת דלק נמוכה 4
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 1
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 13
  • מספק חווית נהיגה 1
  • תיבת הילוכים נוחה 1
  • נסיעה שקטה 1
  • נסיעה חלקה 1
  • מושבים נוחים 1
  • תא נוסעים נעים 1
  • תיבת ההילוכים האוטומטית נוחה 1
  • תיבת ההילוכים הרובוטית טובה 1
  • תיבת הילוכים רציפה נוחה 1
  איכות ייצור
  • איכות הרכבה טובה 1
  • מערכת שמע טובה 1
  ביצועים
  • יציב 3
  • מנוע חזק 1
  • זריז 1
  פרקטיות
  • תא נוסעים מרווח 17
  • מאובזר היטב 12
  • תא מטען גדול 7
  • מושב אחורי מרווח 3
  אמינות
  • אמין 3
  בטיחות
  • בטיחותי 6
  • מספק הרגשת בטחון 2
  אחזקה
  • צריכת דלק גבוהה 2
  • עלות אחזקה גבוהה 1
  • עלות תועלת נמוכה 1
  נוחות נסיעה
  • שדה ראיה מוגבל 1
  • תיבת הילוכים רובוטית לא נוחה 1
  • לא נוח לנסיעה עירונית 1
  • נסיעה נוקשה 1
  • תיבת הילוכים אוטומטית לא נוחה 1
  • מנוע רועש 1
  • שדה ראייה בחלון האחורי מוגבל 1
  • תיבת הילוכים רציפה לא נוחה 1
  איכות ייצור
  • מזגן חלש 3
  • מערכת שמע לא טובה 1
  • איכות חומרים לא טובה 1
  ביצועים
  • מנוע חלש 9
  • ביצועים נמוכים 5
  • תאוצה איטית 4
  • כבד 4
  • מתקשה בעליות 1
  • אחיזת כביש נמוכה 1
  פרקטיות
  • לא פרקטי 5
  • קשה לחנייה 4
  • תא מטען לא נוח 2
  • תקרה נמוכה 1
  • אזור נהג לא נוח לתפעול 1
  אמינות
  • תקלות חשמל 2
  • לא אמין 1