פיג'ו 3008 החדשה 2010 - 2018

3.4
  • אמינות נזילת שמן מהטורבו

   • יש לי פיג׳ו 3008 לאחרונה נדלק לי מנורה של המנוע ואז המנורה של המשולש עם סימן שאלה והאוטו לא סוחב כמו שצריך וככה זה הולך ובא מידי שבוע. כשהמנורות נדלקות מופיע לי הודעה שצריך למלא שמן אבל לא חסר לי שמן. במוסך מורשה עשו לי בדיקת מחשב ואמר לי שיש נזילת שמן לא הבנתי אם זה נזילה מהטורבו או מהמנוע אבל אמר שיש ביעה עם הטורבו והחלפה יעלה 11,000₪ אז שאלה שלי המחיר מוצדק? . יכול להיות נזילת שמן מהטורבו?
    פורסם לפני 2 שנים, 6 חודשים ע"י: משתמש אנונימי
    • איזה שנת ייצור המכונית ומהיכן אתה בארץ? בברכה - רפי לין

     פורסם לפני 2 שנים, 6 חודשים ע"י: רפי לין מטעם האתר לחיפוש מוסכים ושרותי רכב
    • 2012 ואני גר באזור תל אביב באור יהודה

     פורסם לפני 2 שנים, 6 חודשים ע"י: משתמש אנונימי
    • קבל פרטים של שני מוסכים פרטיים (לא מורשי היבואן) שהנם מומחים למכוניות פז'ו וסיטרואן ומאוד מקצועיים: 1. בת"א - http://musach.co.il/details.asp?id=690 2. בא.ת חולון - http://musach.co.il/details.asp?id=570 אני מקווה שהבעיה תאובחן ותתוקן כראוי ובמחר הגיוני. נא עדכן ממצאים ותוצאות, לכשיהיו. בהצלחה ובברכה - רפי לין

     פורסם לפני 2 שנים, 6 חודשים ע"י: רפי לין מטעם האתר לחיפוש מוסכים ושרותי רכב
    • מחיר טורבו מחודש במוסך מורשה כ6700 ש"ח כולל עבודה לא כולל צינור שמן במידה ונסתם. במכון חידוש טורבו {יש 3 בארץ} 3800+מע"מ כולל עבודה עם אפשרות שצינור השמן סתום... עוד כ600 ש"ח מנוע טורבו: חייבים להביא את המנוע לטמפרטורת עבודה ורק אחר כך אפשר לאמץ אותו! דקה לפני שמגיעים ליעד, נוסעים לאט, חונים מעבירים להילוך סרק או פארקינג, נותנים למנוע לעבוד כדקה ולהזרים שמן לטורבו ולקררו ורק אז לדומם מנוע, הטורבו יחזיק כך שנים רבות!

     פורסם לפני 2 שנים, 5 חודשים ע"י: משתמש אנונימי
  בחר איך להזדהות כך נודיע לך על אישור התשובה
  כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם באתר.
  תודה! נבדוק את התשובה, ונפרסמה אם תימצא מתאימה.
  התרחשה בעיה לא צפויה, אנא נסה שוב בעוד מספר דקות.
  התייעץ עם business_name בנושאי cat_name