חוות דעת סקודה סופרב החדשה 2015 - 2018

0.0

  החל מ- 166,990 ₪   לדגם 2021 חדש.

  מושבים
  5
  נפח מנוע
  1.4 ל' - 2.0 ל'
  תיבת הילוכים
  אוטומטי
  דלק
  דיזל ו-בנזין
  ארץ ייצור
  צ'כיה
  דלתות
  5
 • מה תדירות הטיפולים סקודה סופרב 2016 אמבינשן ואיפה אפשר להשיג ... הוראות טיפולים
 • האם קיים רצועת טיימינג או שרשרת בדגם 1400 נפח מנוע ... סוג תזמון מנוע
 • לחץ אוויר בצמיגי סופרב 2017 לחץ אוויר צמיגים
 • יש סופרב עם חימום מושבים מאחור? חימום מושבים אחורי
 • בסקודה סופרב 2013 האם יש בטיחות בדלתות לילדים? נעילת ילדים
 • כמה עולה אגרת הרישוי לסקודה סופארב דיזל 2015 היום עלות אגרת רישוי דגם 2015
 • האם הסופרב החדשות מיוצרות רק בצ׳כיה? ארץ ייצור
 • האם יש מנגנון AUTO HOLD בדומה לפאסאט ? מערכת auto hold
 • האם קיימת תאורת לד יום בסקודה סופרב אמבישן? תאורת לד פנסים קדמיים
 • שלום ברצוני לקנות את הסופרב 2017 נפח 1.4 האם הרכב ... צריכת שמן גבוהה
 • סקודה סופרב הוא רכב המנהלים של סקודה שמהווה גם את מכונית הדגל שלה, הדור השלישי הוצג בשנת 2015 והציג קפיצת מדרגה גדולה.

  דגם הסופרב החדש ארוך יותר, רחב יותר, גבוה יותר ובעל בסיס גלגלים גדול יותר מהדגם הקודם. הדגם החדש עושה שימוש בפלטפורמה חדשה, קלה יותר, המאפשרת לדגם להגדיל את תא המטען בכ30 ליטר לעומת הדור הקודם. העיצוב החיצוני עודכן, ועל פי סקודה, הינו דינמי ומודרני יותר. תא הנוסעים עודכן ועשוי מחומרים איכותיים יותר, מרווח הברכיים ליושבים מאחור הוארך ב69 מ"מ ומרווח המרפקים הורחב בכ39 מ"מ. היצע המנועים עודכן וכולל מספר מנועי בנזין ודיזל חדשים.

  בסופרב ניתן למצוא מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, מערכת שמע מקורית עם שליטה מההגה, דיבורית בלוטוס וחיבורי AUX ו USB המוצעת בכל רמות האבזור.    

  בנוסף למערכת המולטימדיה הסופרב מציע אבזור רב:

  רמת האבזור הבסיסית Ambition"" כוללת בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי אוורור מאחור, חישוקים קלים בקוטר ''17, בקרת שיוט, פנסי ערפל קדמיים, חיישני חניה אחוריים, חיישני גשם ותאורה, מראות צד מתקפלות חשמלית, מערכת "Smart Link" לשיקוף תוכן המכשיר הנייד על גבי מסך הרכב כניסה והנעה ללא מפתח.

  רמת האבזור Style"" מוסיפה חישוקים קלים בקוטר ''18, מושבים עם כיוונון חשמלי וזיכרונות, פנסי קסנון כולל אור גבוה (בי-קסנון), חיישני חניה קדמיים, מערכת לחנייה אוטומטית ותא מטען עם פתיחה חשמלית.

  רמת הגימור Exclusive"" כוללת גם גג שמש פנוראמי, בקרת שיוט עם שמירת מרחק, בורר מצבי נהיגה ודלת תא מטען חשמלית עם פתיחה באמצעות הרגל.

  רמת הגימור הגבוהה ביותר L&K"" מוסיפה חישוקים קלים בקוטר ''19, ריפודי עור, מושבים קדמיים מחוממים ומאווררים ומערכת שמע משודרגת מתוצרת "Canton" עם 12 רמקולים.

  באגף הבטיחות, הסופרב מציעה 7 כריות אויר, בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת התראה לשמירת מרחק כולל בלימה אוטומטית ומערכת התראת עייפות.

  הסופרב מציעה מגוון רב של מנועי בנזין ודיזל החל ממנוע 1.4 ליטר עם 150 כוחות סוס ועד ל2.0 ליטר עם 280 כוחות סוס והנעה כפולה.

  עד
  9
  כריות אוויר
  ציון בטיחות מקסימלי משרד התחבורה

  לא
  בטיחותי
  0 1 2 3 4 5 6 7 8 מאד
  בטיחותי
  ציון מבחן ריסוק
  Euro NCAP
  2015
  5.0