קיה פיקנטו יד שנייה 2011 - 2017

3.6
  24 מתוך 40 נהגים ממליצים על קיה פיקנטו
  • נכתב על: קיה פיקנטו 2014 הצ'בק 5 דלתות
   1.3

   "קניתי את הרכב חדש מהחברה. מדי פעם היו בעיות בהעלאה והורדה של החלון החשמלי בצד הנהג. התלוננתי במוסך מורשה על הבעיה אך בזמן הבדיקה הבעיה לא הופיעה. בשנה לאחר שהסתיימה אחריות יצרן המנגנון החשמלי בחלון התקלקל לגמרי והחלון לא עלה יותר כלל. בחברה התנערו ולא היו מוכנים להכיר בכך שהרכב הגיע עם בעיה מראש. שירות גרוע. לא ממליץ."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "אמין, פרקטי. אוטו מעולה. אפס תקלות ומאובזר היטב."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2015 הצ'בק 5 דלתות
   0.8

   "רדיו פח, איכות צליל מהגרועות שיש. הדגם הידני חלש מאוד עם תקלות שלא צריכות להיות ברכב חדש: בלם יד לא משחרר גלגלים אחוריים, מתג אורות הפסיק לפעול, חיישני חגורות מאחור התקלקלו."

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "רכב טוב מאוד אמין מאובזר טוב מאוד ביחס לקטגוריה מרווח יחסית לקטגוריה 7 שנות אחריות עם 85 כוח סוס רכב נחמד ביותר ממליץ לכול אחד כרכב שני או רכב ראשון לנהג צעיר . החסרון היחיד שאני רואה זה שהיא פחות חסכונית מרוב המתחרות שלה."

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: קיה פיקנטו 2016 הצ'בק 5 דלתות
   1.3

   "למעט האיבזור הפנימי והרגשה המרווחות, נוחה מאוד לחניה הריפודים ברכב באיכות ירודה כמו גם הפלסטיק . והכי מאכזב צריכת דלק פשוט זולל דלק. מתאים יותר לאנשים שנוסעים רק בעיר. לא שווה בעיניי . לא מתאים לאנשים. גבוהים מ1.70 ומעלה לא נוח . העברתי מטיוטה אין מה להשוות."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2016 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "נוח מאוד.. רחב מקדימה כמו המשפחתיות. מאחורה קצת צפוף.. פגז מתאים ומספיק גדול יחסית למיני... נהנה מאוד.. מאובזר ברמה גבוהה יחסית לאחרות..מראה מאוד יפה. ממליץ בחום"

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "רכב מעולה (ידני), קטן ונוח לנסיעות קצרות. לאחר כשעה כבר פחות נוח אבל נסיעות עירוניות הוא מעולה! מגיע עם כל האבזור של הaux, usb ומערכת. ממליץ בחום!"

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   "יחסית לפרסומים צריכת דלק בתוך העיר כ 8 ליטר ל100 קילומטר. לנוסעים מקדימה דיי מרווח, מאחור צפוף יחסית. תא מטען קטן מאוד. בסה״כ רכב אמין מאוד מבחינת תקלות. 3 שנים ו - אפס תקלות."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   "יצא לי להשכיר את הרכב פעמיים, פעם אחת אוטומטי ופעם שנייה ידני. הרכב יחסית מרווח לקטגורית המכוניות הקטנות, לאנשים בגובה ממוצע מינוס הוא בהחלט יכול להספיק, לא בטוח עד כמה מרווח לאנשים מעל 1.80 אני רק 1.75 והרגשתי שיש לי מספיק מקום לנוחות סבירה. מבחינת העיצוב הפנימי מרגיש מודרני וחדש לעומת רכבים אחרים בקטגוריה שמרגישים אפורים וזולים. מבחינת הביצועים גם באוטומט וגם בידני הביצעוים סבירים, הרכב לא מהיר אבל בגרסא הידנית סחב לא רע בעליות לירושליים והצפון. מבחינת חסכון בדלק הגרסאה האוטומטית זוללת דלק, משהו כמו 1 ל-10 בממוצע, הגרסאה הידנית חסכונית - משהו כמו 1 ל-14. בסך הכל רכב עם תמורה לא רעה ביחס לרכבים אחרים באותה קטגוריה ואפילו המומלץ מביניהם. מתאים בעיקר לזוגות צעירים אנשים לא גבוהים במיוחד ומומלץ בגרסא הידנית כיוון שזו חסכונית הרבה יותר."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   0.4

   "הרכב ברשותי כשנה, זאת הפעם הראשונה שעברתי מיפני לקוריאני ואני מצטער על הרגע הזה. הרכב נוח ומאובזר אבל צריכת הדלק מטורפת. כמו מנוע 1.8ל'. לאחר 4700 ק"מ נתקעתי עם האוטו ליד דימונה בגלל מערכת הדלק, החברה מודעת לעובדה שהנתון המפורסם 18.6 ל-100ק"מ בתנאי מעבדה הוא שיקרי ועדיין מטעים את הצרכן, בחברה ובמוסכים לא מתייחסים בכובד ראש לנושא וצריך למכור את הרכב ויפה שעה אחת קודם."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   2.5

   "הרכב הנ''ל מנוע 1000 ידני לא ממליץ.מנוע חלש ורועש צריכת דלק ממוצעת 1/12 הריפודים נשחקים ודוהים מהר, הפלסטיקים ברכב מאוד עדינים ונשרטים בקלות. אם אתה רוצה לעמוד בקצב של התנועה בכביש צריכת הדלק מגיעה גם ל1/10.הפח של הרכב מאוד עדין וכל אבן קטנה שעפה על הפח משאירה איזו מעיכה, אפילו אם מישהו פותח על האוטו דלת בחנייה הצבע נשרט בקלות והפח נמעך.יש בור ענק בין הילוך 1 ל2 ז''א אין מצב לעמוד בנתיב השמאלי ברמזור והנהג שמאחוריך לא יהבהב לך למה אתה מאיץ כל כך לאט.יתרונות 5 מקומות מזגן מצויין 4 חלונות חשמל נוחות סבירה ביתר לרכב קטן.שורה תחתונה עם צריכת דלק כזו ומחיר כזה עדיף להינות מאיזו מאזדה 3 משומשת "החיסכון"אם בכלל לא שווה את העינוי של רכב ידני שבקושי זז שאין בו מקום אפילו להכניס טיולון של פעוט לתא המטען"

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   1.7

   "הצרה הגדולה של הפיקנטו היא צריכת הדלק שלה . קניתי לפני חודשיים פיקנטו ידנית . מילאתי את מיכל הדלק עד הסוף במטרה להגיע סופסופ לעובדות במה שנוגע לצריכת דלק . הנהיגה שלי ממוקדת חיסכון - האצה עדינה , סל"ד נמוך (2000-2500) , גלישה לרמזורים אדומים , וללא מזגן . הנסיעות היו בערך חצי עירוני וחצי בינעירוני . ללא מיטען וכמעט תמיד לבד. אני שוקל 63 ק"ג . כך נסעתי 490 ק"מ עד שנדלקה נורית אזהרה לדלק . מלאתי שוב את המיכל עד הסוף . 32 ליטר . תוצאה - קצת יותר מ 15 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת . המיתלים קשים . כשעולים על מהמורות (כולל פסי האטה) - חוטפים . בצד החיובי - מרגישה גדולה מבפנים ומעבר מהלכים חלק ."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   "המיני היחידי שלא נרגיש כמו קופסאת שימורים. נעים לנהיגה. סה"כ מרוצה מהרכב"

  • מאת: מושה
   נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   "יתרונות - חיסכון בדלק . יפה . נוח . מהיר יותר מהאחרות באותו קטגוריה . קל להשתלבות בתנועה . חסרון שהוא עדיין קטן יותר."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   "רכב כמעט ללא חסרונות. אבזור נדיב, תא נוסעים עשוי טוב ופרקטי מאד. מנוע מספק (גם מנוע 1 ליטר). תנוחת נהיגה טובה ומושב נהג מרווח. עשוי להרגיש מצועצע לעומת רכבים מקבילים. פלסטיקים מעט זולים."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   "יתרונות: חסכוני 1:18 קמ לליטר ממוצע, נח מאד, מרווח יחסית, מזגן טוב, אמין מאד - 0 תקלות לאחר שנה חסרונות: מתלים מעט קשים, מערכת שמע ירודה (זניח) סוזוקי אלטו חסכוני יותר: 1:21 קמ לליטר בממוצע"

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   "קניתי את הרכב בסוף שנת 2011 . בנסיעה מהירה הרכב מרעיש מאד. צריכת דלק גבוהה מאד -ע"פ בדיקה 9.7 ק"מ לליטר בעיר בלבד (ממש זולל דלק),לפניו הייתה לי סוזוקי יורוסויפט נפח מנוע זהה- 1.250 והיה מאד מאד חסכוני. סוג הבד של הריפוד פשוט מאד וזול -היה לי קרע בבד כבר אחרי 3 חודשים ואין לי ילדים קטנים. אינו סוחב בעליות לירושלים. סה"כ - רכב די מרווח יחסית לרכב קטן."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 3 דלתות
   4.2

   "במשך שנה היה לי את הסוזוקי אלטו ועכשיו יש לי את הקיה פיקנטו. שניהם ידניים. אז ככה: הפיקנטו באמת יותר נח, מקום ישיבה נוסף, ופחות ספרטני אבל האלטו יותר חסכוני ולא פחות אמין או חזק. (חוות דעת של נהג זה על סוזוקי אלטו מופיעה בדף של סוזוקי אלטו) "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב קטן מבחוץ אבל גדול מבפנים. רכב נח לנהיגה. הרכב הכי מאובזר ובטיחותי בקטגוריה שלו בין כל הקטנות. תיבת ההילוכים האוטומטית טובה רק שלדעתי ההילוך השלישי ארוך מידי. צריכת הדלק קצת מאכזבת 1:13 בעיר. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " מאובזרת מאד אך חלשה מאד "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   2.5

   " נהיגה נוחה מאוד למעט שגם הוא זולל דלק. הרכב שאני נוהגת הוא קאיה פיקנטו אוטומט. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " הפיקנטו הכי חסכונית והכי מאובזרת מבין כל הקטנות, היא גם עולה רק בסביבות ה60 אלף. העניין החשוב ביותר שמתעלה באופן משמעותי על המתחרות זה ה7 שנות אחריות. כך שאם מחפשים רכב קטן, אני חושב שזאת הבחירה העדיפה "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " רכב מעוצב יפה גם מבחוץ וגם בפנים. רכב קטן אך מרווח פנים לא רע. מנוע 1.2 מוצלח עם גיר אוטומטי . נסיעה טובה בתוך ומחוץ לעיר . מזגן עובד היטב ומאובזר היטב ועם רמת בטיחות גבוהה . לדעתי מוצלחת בין כל הקטנות . תצורכת דלק סבירה אך לא לפי הצהרת נתוני יצרן - האוטמט מוצלחת יותר עקב מנוע סוחב יותר אך פחות חסכונית מהידנית. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב שנה אצלי . לדעתי מוצלח בין כל הקטנים מאובזר היטב ,רמת בטיחות גבוהה עדיף האוטומט כי מנוע יותר חזק אם כי פחות חסכונית מדגם הידני . צורה יפה ומרגיש אוטו למרות קטן ממדים . "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   5

   " עיצוב יפה עם רמת גימור גבוהה ביחס לרכבי המיני.. ביצועים נחמדים של המנוע, זריז חסכוני בדלק יש לי את הדגם האוטמט עושה באיזור 1ל14 מזגן מעולה עושה רושם של רכב אמין שבע שנות אחריות על הגיר והמנוע נותן תחושה של אוטו ולא צעצוע יחסית למיני האחרות בקיצור תמורה מעולה למחיר! "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " רכב קטן ונוח. תצרוכת הדלק לא כמו שהיצרן מציין, אך מגיעה בדרך כלל בין 17-24 ק"מ לליטר ממוצע, שזה גם טוב. מבחינת נוחות נסיעה, קצת קשה על הכביש. שבע שנות אחריות, שזה הרבה מאוד בשביל רכב. "

  • מאת: יקיר אילת
   נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   1.7

   " הרכב סביר,צריכת דלק גבוהה יחסית(עד כה 2800 ק"מ בצריכה ממוצעת של 12 ק"מ לליטר)מרכב קל אך מרגישים כל חלק בכביש,מושבים די נוחים,ממשק נוח.הרכב כשלעצמו די מאכזב ציפיתי ליותר במיוחד לאור העיכוב הרב בקבלת הרכב ולאור הצהרות היצרן על 17-18 ק"מ לליטר לדגם המדובר(אוטומט). "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " רכב מצויין קצת חלש בעליות חזקות ,חסרה לרכב רכות הוא נוקשה בכביש משובש . צריכת דלק אמיתית 1/20, תא מטען קטן אבל עונה על הצרכים . לא מתאים למשפחה עם ילדים ועגלות . מצויין כרכב שני . "

  • מאת: רותם נאור
   נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב קטן וקומפקטי. מתאים לחניה בת"א. מרווח מאוד מקדימה. קצת פחות מרווח מאחורה, אבל לא צפוף ל 2 נוסעים. נוסע מצוין גם בכבישים מהירים. צריכת דלק הממצועת שלי עומדת על 1 ל 14, כשרוב הנסיעות שלי הן בינעירוניות. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " יתרונות: ביחס למחיר, נותנת המון: 7 שנות אחריות, סביבת נהג נעימה, שש כריות אוויר, חמישה כוכבי ריסוק, בגרסה שברשותי 1.25 אוטומטית - יש כוח בשפע. חסרונות: צריכת דלק מאכזבת יחסית (1:12 עירוני, 1:14 בינעירוני). "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   1.3

   " קניתי את הידנית , ופשוט צריכת הדלק זוועתית!!! 1:11 בנסיעה מאד חסכונית עם שימת לב שלא לבזבז , הכנסתי אותה פעמיים לבדיקה ואני בקשר עם החברה , לא מצאו שום בעיה ברכב , זה פשוט עבודה בעיניים וגניבה במלא מובן המילה זה שקר שבמקום 1:20 שהם מפרסמים בפועל זה בערך חצי!!! אני מתחיל לעבוד על תביעה כי יש כאן הונאה שמשותפת גם למגזינים שממליצים והם כותבים שהצריכה 1:17 וזה לא יכול להיות , והבדיקה פשוטה מאד למכונית יש מחשב דרך שמראה לך את הסטטיסטיקות ודרך אגב המחשב גם ממליץ מתי להעביר הילוך ומי שיעשה את זה כל הזמן יסתכל לשכיוון המכוונים יעביר בערך כל 2 שניות הילוך והאוטו יתקע לו בעליות כי הוא לא סוחב, בקיצור אני מתחיל להכין תביעה ולאסוף עוד רוכשים והם ישלמו על זה ביוקר "

  • מאת: דוד קידון
   נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " מכונית מאד חכמה..שמזכירה את הפרקטיות של i10 אבל עם המון סטייל בדומה לפיגו 107. הרבה מרווח יחסית במושב האחורי. תקרה גבוהה. בטיחות גבוהה ואבזור סביר +. איכות הגימור בתוך הרכב מסבירה פנים ונותנת הרגשה נעימה. נוחות הנהיגה לא הכי משהו..די מאכזב..ביצועי המנוע גם חלשים. (ממליץ מאד על מנוע ה1.25 ולא על מנוע ה1 ליטר). צריכת דלק טובה אבל לא כמו שמספרים. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: מאובזרת ובטיחותית (תוצאות מבחנים בקרוב), מחיר נמוך. חסרונות: צריכת דלק טובה (אבל לא כמובטח), מנוע די חלש..צפוף וזמני אספקה לא טובים (נוכון לכתיבת החו"ד). "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.5

   " מנוע קטן וחלש --> הרבה גז בשביל להאיץ --> חסכון בדלק של מכונית מיני רגילה. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " יתרונות של הרכב זה מחירה הנמוך אך עם איבזור מקסמלי ביחס לסגמנט . מנוע מרגיש חזק , תפעול אוטמטי מוצלח מרווח יחסית לגודלה , לדעתי הכי יפה בקטנות. חסכונית אבל האלטו חסכונית יותר. החסרונות בעיקר זה ההגוי אינו מתמרכז לאחר סיום הסיבוב ומע' השמע לא הכי איכותית אבל סה"כ רכב שימושית ושווה את השקעה אם תהיה אמינה כמו הסוזוקי. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.1

   " נראית מאד מעודדת בכל המבחני דרכים ובכל התקשורת..ונאמר שהיא טובה יותר מכל דבר אחר שקיים...אך לא בהכרח. הנסיעה בעיר לא כל כך טובה ונעימה..אפילו קצת קשה. התיבה האוטומטית! (טעות שקניתי אותה ולא את הידנית)..די פוגעת ביכולות המנוע. וזה בהחלט לא רכב כדי לעשות נסיעות מתל אביב לירושלים באופן קבוע. בידוד הרעשים בהחלט לא טוב כאן. מה שטוב זה האבזור למכוית מיני, לעומת צעצועים אחרים של חברות שונות..מחיר נמוך..אם כי כבר לא מציאה וגם יש לא מעט כאלה. לדעתי העור ושאר החומרים שם לא ישרדו הרבה. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   "יתרונות: שימושיות טובה באיזור הנהג, מאובזרת, איכות גימור טובה, נסיעה טובה גם בעיר וגם מחוץ לה, מנוע חזק שמספק האצות טובות (1.2 ליטר) וסחיבה נעה בעליות. שליוב הגיר מנוע מוצלח מאד. צריכת דלק מעולה גם עם המנוע ה"חזק". מרווחת יחסית לגודלה מזערי. חסרונות: מפבנים היא מאד לא מודרנית, נראית מאד פשוטה. לא אהבתי את הריפודים. החומרים נראים זולים מאד. מסיבה לא ברורה אין אפשרות לכבות רק חלק מפתחי האוורור (המכונית לא עד כדי כך קטנה!). ההיגוי לא הכי מוצלח ומרגיש לא טבעי. נסיעה רועשת מעל 70 קמ"ש."

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " תמורה מעולה לכסף. המלצה שלי לאחר שבדקתי את שתי הגרסאות. ה1.2 ליטר עדיפה מה1 ליטר. הרכב סוחב הרבה יותר והמנוע הופך את הרכב לכיפי לנהיגה ולזריז מאד. אהבתי האוטו ואת המראה החדשני של המכונית. את האבזור השופע ואת המחיר כמובן. צריכת הדלק בגרסה האוטומטית לא משתווה לידנית, אך עדיין טובה ועומדת על 13-14 ק"מ לליטר. הבעיות ברכב הן: אין מכסה בתא מטען, מה שהופך את האיזור לפחות נוח לשימוש. וגורם לתא המטען הגדול יחסית, להיות פשוט לא נוח. במהירות גבוהה ישנם הרבה רעשי רוח מציקים. והנסיעה בכביש שאינו סלול היטב לא טובה ואין תפקוד טוב של בולמי זעזועים. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: מחיר נמוך, תא נוסעים גדול יחסית למכונית קטנה, אבזור מלא ונדיב, תא מטען גדול למכונית כה קטנה. חסרונות: סביבת הנהג די משעממת ולא מעוצבת טוב. "

  • נכתב על: קיה פיקנטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " שמי אלון והמכונית אצלי בסה"כ חודש וחצי. אבל הרגשתי צורך לספר מה אני חושב עליה כבר עכשיו. אני אשמח לעדכן בעתיד לגבי עוד התרשמויות!. אז ככה: הדבר האטרקטיבי בפיקנטו זה כמובן המחיר. מתחרות אחרות עולות עשרת אלפים שקל יותר לפחות. והרכב הזה מרגיש לא פחות טוב! המושבים מרווחים אם כי קצת קשים ולא הכי נוחים. התא מטען קטן כמובן (200 ליטר). אבל אפשרי לקפל את המושבים מאחור וליצור שטח הטענה יפה. לצערי העיצוב פנים מאד משעמם וישן. הכל שחור ונראה זול. איכות החומרים לא בשמיים. אבל הגימור לפחות נראה טוב ואין רעשים מהפלסטיקים. בקשר לביצועים. התרשמתי לטובה: נסיעה זריזה בעיר ונסיעה חלקה ונוחה גם במהירות גבוהה בכביש המהיר! צריכת הדלק טובה ועומדת אצלי על 15 ק"מ לליטר (אוטומטי). הבעיה היחידה שהיבחנתי זה המתלים הנוקשים. אפשר להרגיש כל חור ובור בכביש לצערי. "

  תאימות
  • מתאים לצעירים 1
  • מתאים לזוג 1
  אחזקה
  • צריכת דלק נמוכה 11
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 5
  • עלות תועלת טובה 3
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 7
  • נוח לנסיעה בין עירונית 4
  • נוח לנהיגה עירונית 3
  • תיבת ההילוכים האוטומטית נוחה 2
  • מספק חווית נהיגה 1
  • תא נוסעים נעים 1
  איכות ייצור
  • איכות הרכבה טובה 3
  • מזגן איכותי 2
  ביצועים
  • זריז 3
  • ביצועים טובים 2
  • מנוע חזק 2
  • תאוצה טובה 1
  פרקטיות
  • מאובזר היטב 13
  • תא נוסעים מרווח 6
  • הנדסת אנוש טובה 3
  • מרווח מלפנים 2
  • פרקטי 1
  • נח לחנייה 1
  • קומפקטי 1
  • תא מטען גדול 1
  • מושב נהג מרווח 1
  • מושב אחורי מרווח 1
  אמינות
  • אמין 2
  בטיחות
  • בטיחותי 6
  תאימות
  • לא מתאים למשפחה 1
  אחזקה
  • צריכת דלק גבוהה 5
  נוחות נסיעה
  • נסיעה נוקשה 7
  • תא נוסעים אפרורי 3
  • רעש במהירות גבוהה 3
  • היגוי לא טוב 2
  • מעבר באמפרים לא נוח 1
  • נוחות נסיעה נמוכה 1
  • נסיעה רועשת 1
  • לא נוח לנסיעה עירונית 1
  • תיבת הילוכים אוטומטית לא נוחה 1
  • מושבים לא נוחים 1
  • מנוע רועש 1
  • תנוחת נהיגה 1
  איכות ייצור
  • איכות חומרים לא טובה 3
  • מערכת שמע לא טובה 2
  • איכות פלסטיקה נמוכה 2
  • פח הרכב חלש 1
  ביצועים
  • מנוע חלש 4
  • מתקשה בעליות 2
  • ביצועים נמוכים 1
  • תאוצה איטית 1
  פרקטיות
  • תא מטען קטן 4
  • מושב אחורי צפוף 2
  • תא נוסעים צפוף 1
  • תא מטען לא נוח 1