מאזדה 323 יד שנייה 1999 - 2004

3.9
  42 מתוך 51 נהגים ממליצים על מאזדה 323
  • מאת: אילן בר שלום
   נכתב על: מאזדה 323 2000 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "לאחרונה עסקתי בתחביב של רכישת רכבים לילדים שלי ולאישתי. לאשתי רכשתי לנטיס F שנת 2000. הרכב עבר טיפול מקיף ומאז אין אף לא ריח של תקלה. המכונית הזו נותנת תחושה של רכב זול ההופך לרכב יוקרה במחיר 0. מנוע 2800, צורך בממוצע 13 ק"מ בליטר, נסיעה מאוד נוחה ואפילו מעניקה סיפוק של רכב מרוצים. במחירים של הקנייה שלו שווה אפילו לקנות עם תקלות, לתקן ולנסוע. הפעולה הזו מבטיחה רכב לנסועה ממושכת מאוד. בדקתי עוד כמה רכבים... ישנו מושג בו משתמשים רבים מהמוכרים: חסכוני! נשאלת השאלה מה זה חסכוני? האם 1:10 זה חסכוני? עוד עולה כי אפילו מכוניות קטנות שלכאורה אמורות להיות חסכוניות, לא ממש מציגים איזו צריכה נמוכה באופן מפתיע. לפעמים ק"מ אחד פחות לליטר אבל נוחות רכב טובה יותר הם שיקול לא פחות חשוב."

  • מאת: שלומי חזן
   נכתב על: מאזדה 323 2001 סדאן 4 דלתות
   3.3

   "רכב נמוך קצת. אמין מאד. להיזהר עם הגיר רגיש! לא להיות אגרסיבי איתו. מאובזר היטב ביחס לשנתון. רצוי לרכוש דגם 1800 ה-1600 קצת חלש בעליות מחלות: מח יניקת האויר נוטה לבלאי גבוה ולהחלפה, דרוש ניקוי לבית מצערת מנועים נוטה להתכלכלך ולגמגם. סך הכל רכב מעולה תמורה מלאה לכסף."

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "הרכב ברשותי כ-3 שנים במשך שנתיים נהנתי מהרכב אך בשנה האחרונה צצות המון תקלות מוזרות במערכת החשמל."

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   0.8

   "נתחיל ביתרונות.נוחות סבירה, רכב זריז וקל סביבת נהג טובה. ועכשיו נעבור לחסרונות: מזגן יחסית חלש, הגה כח לא מספיק רך,מחלות של הרכב שהוא מתיישן הן נזילות שמן ממחזיריי שמן בטיימינג ומחזיר שמן בין הגיר למנוע, כוהלים מתקלקלים, ומימיר קטליטי וחיישן חמצן שמתקלקלים,תושבות מנוע שנקרעות. הבעיה שכל התקלות האלו מאוד יקרות לתיקון לכן הרכב לא מומלץ. זה רכב חולה בהמון מחלות שיקר מאוד לתקן אותן לכן הרכב לא מומלץ."

  • נכתב על: מאזדה 323 2000 סדאן 4 דלתות
   5

   "רכב אמין אחזקה זולה"

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   4.2

   "הרכב פשוט מעולה בתור בחור צעיר הוכחה שהוא מתאים גם לצעירים אין לי ספק הוא נותן את העבודה שלו זריז נוח למוסך הוא פשוט לא נכנס לגבי הדלק הוא ממוצע פלוס חסרון הבולט שלו נסיעה לא הכי שקטה ביחס לרכבים חדשים כמובן"

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   5

   " יש לי אותו כבר 6 שנים. שימש כרכב עיקרי ועכשיו משני. רכב מעולה, תחזוקה זולה. אמין וזול לתחזוקה. צריכת דלק מעולה (יחסית לפורד פוקוס 09). מרווח ומתאים למשפחה עם ילדים, תינוקות. אשתי לא מכונה להחליף אותו בעד רכב אחר. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2000 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " חסכונית יפה מהירה שקטה מאד מאד אמינה בטיחותית לא מנקרת עינים עלות זולה לא רואה הרבה מוסך מומלצת מאד חסרונות לא הכי נוחה מבפנים עם ילדים תא מטען לא הכי מרווח. "

  • מאת: חומוטוב אולג
   נכתב על: מאזדה 323 2001 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יש לי את הרכב כבר שנתיים ואני ומשפחה שלי מאוד מרוצים ממנו. מאוד נוח ואמין ביותר. גם משטוב במזדה זה שהמחירון לא יורד משמעותי משנה לשנה כמו נגיד באופל. בשנה הקרובה אנחנו גם מתקוונים לקנות מזדה 3. "

  • מאת: אהרון דוקרקר
   נכתב על: מאזדה 323 2004 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב מעולה למשפחה אמין אחזקה לא יקרה של הרכב. נהגתי ברכב זה בחיי, נוח לנהיגה, מושב מעט בעייתי הוא לא נוח, קל לנהיגה ופשוט. למוסך הוא נכנס פחות מרכבים אחרים וזה חשוב למשפחה כיום. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2002 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " יתרונות - אמין, ערכו לא יורד בהרבה, יש לו קונים רבים, כיף לנהוג עליו.. נוחות שם טובה. עכשיו קניתי אותו מההורים שלי. יש לנו אותו 10 שנים עוד מעט ואנחנו מאוד מרוצים. חסרונות - אין הרבה.. הוא מבזבז לא מעט דלק! אם היה יותר חסכוני זה היה מושלם!! לשפר? פחות לזהם את הסביבה לעשות קיבולת של צריכת דלק מעטה יותר. חסר שם את הדברים המיוחדים.. לרפד את המושבים בצורה יוקרתית (כמו שעשיתי) להחליף שטיחים כאלה של הרכב. קצת שיראה יותר יקר לעין. "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " יתרונות: נח, יציב, נותן תמורה למחיר, זול, טוב לנסיעות בית - עבודה - בית, לא שותה הרבה דלק, חלפים זולים, השוק מוצף ברכבים מהסוג הזה, חסרונות: לא חזק מספיק בשביל תאונה, יפני, בטיחות, תאוצה, ישן יחסית, אין בו הרבה גאג'דטים.. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2002 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " רכב מעולה למשפחה, רכב בצריכת דלק סבירה וממוצעת, נסיעה נוחה ושקטה עם מרכב פנים חמוד, ביטוח וטסט ממוצעים ביותר. יש הרבה יתרונות כמו נוחות ... כיסאות ... מתקן לכוסות. החסרון היחיד לדעתי הוא המנוע ה 1.6 הסטנדרטי שהוא קטן יחסית בהספקים ובביצועים שרכב זה מסוגל לעשות וכך לגרום לרכב לנסוע טוב יותר ובחיסכון של דלק. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2001 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " רכב ממוצע, נוסע טוב, לא עושה בעיות, לא שותה דלק, קצת כבד בתחילת נסיעה, צריך לחממם אותו כמה דקות שתהיה נסיעה טובה, כשעולים על במפרים מרגישים כאילו האוטו מתפרק. "

  • מאת: הדורם מימון
   נכתב על: מאזדה 323 2000 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " הרכב שימש בעצם את כל משפחתי משנת 2000 - שנת רכישתו ועד שנת 2010 . רכב נוח מאוד , אמין , צריכת דלק נורמלית לחלוטין - מיכל מלא הספיק ל600 ק"מ בממוצע . הרכב טופל במשך כל השנים במוסך מורשה בלבד , פרט להחלפת מצבר ואלטרנטור לא סבל מתקלות כלשהן , הרכב מרווח , יציב מאוד על הכביש , בטיחותי , בעל כריות אויר במושבים הקדמיים והאחוריים . כמו שהוזכר קודם - הרכב שימש ארבעה אנשים והיה על הכביש מסביב לשעון , במשך 10 שנים של שימוש במשפחה ועם טיפול נכון ומתאים - לא סבל משום תקלות כגון חשמל וכו' , לצערי , נאלצתי למכור את הרכב עקב נסיעה לחול אחרת לא הייתי מוכר את הרכב . "

  • נכתב על: מאזדה 323 2002 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " הרכב אמין מאוד וזו אחת הסיבות העיקריות שהוא נרכש בזמנו לפני כ 5 שנים. לא נצפו בעיות מכאניות ברכב בתקופה שבה נהגתי בו, תצרוכת הדלק סבירה בתנאי שלא משתמשים במיזוג האויר אשר מגדיל בלפחות 20% את הוצאות הדלק, לצערי אין לי נתונים מדוייקים בנושא, כיסא הנהג נוח והמרחב בו יושב הנהג מרווח ולא מבולגן כול אביזר נמצא בטווח הידיים ללא צורך במאמץ מיוחד. עצות לרוכש מבעיה שנתקלתי בעצמי לבדוק את תקינות הגומיות ברכב במיוחד הגומי המבודד של תא המטען. "

  • מאת: אילן גנקין
   נכתב על: מאזדה 323 2001 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " נקנה מליסינג לא זוכר לפני כמה שנים אך היה בעל קילומטרז של 97.000 בערך. כיום הרכב הוא בעל קילומטרז של יותר מ-200.000 נוסע מצוין. אמין. עבר תאונות קטנות של התנגשויות מקדימה/אחורה אך תוקן. מאוד שבע רצון מהרכב, נהנה מאוד בנסיעה בו. הדבר היחיד שאני פחות אוהב זה שהוא אוטומט לכן אני מציע לכל רוכש במיוחד אם גרים בצפון לרכוש גיר ידני. חסרון נוסף למאזדה היא שהיא אוכלת דלק. אך עדיין אני מאוד שבע רצון ואם מתחזקים את הרכב כל הזמן הוא גם לא מאכזב. נוסע טוב. "

  • מאת: אורן צדוק
   נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " חסרונות הרכב באמת מועטים - בלאי של חלקי פלסטיק כגון ידיות הרכב מבפנים ובלאי עקב דהייה מהשמש (באמת שדברים ממש שוליים) . יתרונות - אמין , בטוח , נוח , מרוחח גם בשטח הנוסעים , גם לנהג , גם תא מטען מרווח , טיפולים ואחזקה מתחת לממוצע (הכוונה היא שהרכב חסכוני) וגם דלק - בתוך העיר 1:12 ומחוץ לעיר 1:16 . רכב יותר חסכוני מהמשפחתית הממוצעת . "

  • נכתב על: מאזדה 323 2001 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " חסכוני בדלק,אמין בנסיעה, אין תקלות נוסע טוב נוח לישיבה, טיפולים יחסית זולים, תא מטען לא גדול במיוחד ,חיישן אויר מתקלקל לעיתים קרובות, מזגן לא מקרר הכי הכי. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2001 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " רכב משפחתי קלאסי,בעל יכולת להביא אותך מנקודה A לנקודה B בטווח זמן נורמאלי,רכב עם מעט מאוד ביקורי מוסך מחד אך מאידך רכב עם הרבה תקלות שניתן לטפל בהן במיידית,שותה קצת שמן בתצרוכת גבוהה,תצרוכת דלק ממוצעת 15-17:1 יודע לעשות את העבודה הנדרשת ממנו אבל לא פעם נתקלתי בבעיות בהנעה ובתנועה שלו,הגיר שלו יחסית חלש אבל שוב יתרונותיו גדולים על חסרונותיו,רכב שיכול להחזיק משקלים גבוהים כלומר מילוי הרכב אפשרי לחלוטין בלי לדאוג לפגיעה במרכב! "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכב אמין, תחזוקה לא יקרה, יש לנו 2 במשפחה תענוג לנסוע. רכב שנוסע הרבה ולמרחקים ארוכים ללא בעיות מיוחדות כל עוד הוא מתוחזק בזמן ובמוסך אמין כמובן. רכב אחד הועבר לגז והוצאות הדלק ירדו בחצי. חסרון אחד שמצאתי בהרבה רכבים מסוג זה - סובל מבעיה של התקלפות הצבע, בעיקר בגג ובמכסה המנוע. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   5

   " יתרונות : רכב מצויין נוח בשימוש, שליטה מההגה,חיישן בטיחות,נעילה מרכזית מהשלט,חלון חשמלי. חסרונות: רכב חדש עולה מאוד יקר.אחזקה גם לא זולה. סה"כ הכל בסדר ואני ממליץ לכולם. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יתרונות: תחזוקה לא יקרה, חלפים זולים יחסית, צריכת דלק ממוצעת פלוס, תא מטען שמתאים לעגלה של תינוק ועוד יש מקום לדברים רבים נוספים. רכב שעם תחזוקה נכונה הופך פשוט לסוס עבודה. אני מבצע איתו נסיעות ארוכות רבות מזה כשנתיים (מכרמיאל שבצפון ועד לערה) ללא כל בעיה עד כה. חסרונות: חווית נהיגה לא ממש מפנקת, תא נהג שבנוי בעיקר מפלסטיקים זולים, מושבים פשוטים, מעט נוקשים, לא מפנקים. עצות לרוכש היא: אם ברצונך רכב עבודה, אמין, עם שוק תמידי - לך על זה. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות - אמינות, חלפים מקוריים וחליפיים בנמצא ולא יקרים. נוח, תא מטען גדול, פופולרי וסחיר. חסרונות - בזבזן בדלק, לא חסכוני. עצות לרוכש - אם חסכון בדלק לא בראש העדיפויות, כדאי לרכוש, רק לבדוק הסטורית טיפולים בזמן. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " אמין לא מצריך תיקונים מעבר לטיפולים שיגרתיים. מרווח ונח משפחתי עם תא מטען גדול יש מקום לרגליים מקדימה ומאחורה מעט כבד ולכן מעט איטי בהאצה. בטוח ובטיחותי לנסיעה עם נסיעה חלקה ויציבות על הכביש. "

  • מאת: יניב ויזמן
   נכתב על: מאזדה 323 2003 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " רכב מצויין קל לאחזקה , רוב הדגמים בשנה זו הינם בעלי מנוע ימאה בנוי בשיטה הפחות טכנולוגית , חסר בעיות , בעל מחשב מסיבי , בעל 2 כריות אויר , נסיעה אמינה , מתאימים לבעלי מעמד ביניים ומטה "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יתרונות: רכב אמין, ללא בעיות מכניות מיוחדות. נסיעה נוחה ומחיר סביר חסרונות: גימור ברמה בינונית, פח קצת חלש. לא הכי בטיחותי. רכב משפחתי שנותן תמורה מלאה בהתאם לעלותו. מומלץ בחום "

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכב מעולה, אצלי כבר 5 שנים ללא בעיות בכלל, טיפולים בזמן וזהו בלי תקלות, מרווח למשפחה, תא מטען מרווח דיו לעגלה וציוד (פעם בחודש נוסע לצפון למשפחה לסופ"ש),רכב יעיל מאוד. חלקים זולים יחסית אפילו שאני מטפל במוסך מרכזי. "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   2.1

   " רכב אמין בטירוף ללא כל תקלות/ איכות נסיעה ירודה (במפרים וסדקים בכביש וכל בור מרגישים)וצריכת דלק גבוהה יחסית,מתאים למי שלא נוסע הרבה ואין לו תקציב לרכב יותר מתקדם. "

  • מאת: אריאל גרינברג
   נכתב על: מאזדה 323 2002 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " האוטו נמצא ברשותינו מ-2002 ( יד ראשונה ) . אמין בצורה יוצאת דופן, מספק את הסחורה (כבר 200000 ק"מ )ת קצת לא נוח לאנשים גבוהים, גירסת ה-1.6 לא סוחב כל כך. למעט מקרן ( רדיאטור ) ואטם אגן שמן מנוע לא הוחלף כלום באוטו.מומלץ בחום "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   5

   " אוטו מאוד נוח, זריז וקל. מעולה לנסיעות שכוללות גם עליות וכביש קשה לנסיעה. יש לנו את האוטו משנת 2006 ואף פעם לא עשה בעיות. לאחרונה לקחנו אותו למוסך לבדיקה ואמרו שהאוטו מעולה. מבחינת חסרונות: קצת פחות יציבות מהמכוניות החדשות וצריכת דלק 1 ל10 בערך. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " ברשותי 4 שנים עשיתי עליו (אני בלבד) כ 120000. הרכב עם 210000. הגיר ממש מגיב יפה. והמנוע עושה רושם של אמין...מטיפול לטיפול. הרכב אינו נוח במיוחד. צריכת דלק ממוצע כ 1 ל 9.5 (עם מזגן בקיץ). בעיות חשמל בחלנות ובנעילה המרכזית. החלפתי פעמיים כבר חיישן גיר. הוחלף חיישן למדה ב200000 עלה כ 900 שקל בחברה. בחורף נדלקות לפעמים נורת אזהרה של כריות אוויר.....במוסך לא מצאו פתרון. תא המטען מאוד קטן. לא מתאים למשפחה עם שני ילדים. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " אמין בטירוף. פרקטי. איטי. מראה זקן. משעמםםם. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: מאזדה 323 2000 סדאן 4 דלתות
   3.3

   "רכב בסיסי וטוב לתחבורה בסיסית. עשיתי הרבה מחקר האם כדאי לקנות את ה1600 או את ה1800, בסופו של דבר הלכתי על ה1800 GLX מכמה סיבות: 1. צריכת דלק עדיפה (אך לא בהבדל ניכר). 2. מנוע שמתאים יותר לרכב והופך אותו לזריז יותר. 3. יותר אבזור מהLX. (בעיקר העבודה שיש יותר מכרית אוויר אחת וABS). אך גם ה1600 טוב ושניהם אמינים. אך ה1800 נמכר במעט יותר מה1600 ושווה יותר (לדעתי). "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "אמינות גבוהה מאד גם לאחר כל השנים הללו, ואפילו שעבר ידיים לא הכי "קלות". מנוע 1600 אמין מאד אך פחות חסכני מה1800. חלקי פנים יותר טובים ממה שיש היום, שרדו את מבחן הזמן ועדיין נראים מצוין ולא מתפרקים. החיסרון היחיד הנו צריכת הדלק הגבוהה."

  • מאת: ערן קובלסקי
   נכתב על: מאזדה 323 2000 סדאן 4 דלתות
   5

   " רכב מנוע 1800 חזק וכייפי, מאובזר (סאן רוף), אמין ביותר... שום תקלה ב6 שנים שהוא בבעלותי. איכות הרכבה טובה, ללא בעיות פלסטיקה גם אחרי 11 שנים. פשוט רכב מושלם!!! לצערי אני יכול לתת לו רק 45 כוכבים למרות שביחס תמורה לכסף הוא שווה הרבה יותר. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " הרכב חסכוני,טיפולים זולים וחלקים זמינים.שומר על הערך שלו יחסית.ביצועים טובים מאוד, בטיחות לא משהו וגם פלסטיקה פנימית לא מי יודע מה. "

  • מאת: ענבל גרוס
   נכתב על: מאזדה 323 2004 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " הרכב שלי כבר קרוב לשנתיים, קצת מיושן, תא מטען לא רע וביצועים נחמדים יחסית לשנה. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2002 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " מתייחס למנוע 1800- לא לכל המוסכים יש את החלפים שקשורים בקלאצ' לרכב הידני וגם חלקים אלה יקרים יותר מאלה של גרסת ה1600. נסיעה- נוסע סביר ונחמד, יש לו מספיק כח לתזוזה אבל לא רכב מירוצים. קצת בעיית יציבות בגלל משקלו הרב. צריכת דלק באזור 1 /11 "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " נעה באופן מצויין על הכביש, חלק ומהר. הרכב עצמו יחסית כבד אל תצפו לפתוח איתו ברמזור. המושבים קצת "קשים" אבל מתרגלים לזה. מאוד אמינה ולא צפות בעיות כל יומיים. היגוי מאוד נוח ותגובה טובה על הכביש. אני מרוצה "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " משקפת ערך מצויין ביחס של מחיר לתמורה שמקבלים ברכב הזה יד שנייה. צריכת הדלק לא הכי ידידותית בערך 1ל10. אחיזה טובה בכביש ופניות טובות אבל על חשבון השתהות בתהליך ההאצה במהירות נמוכה. יש לי מנוע 1500 והוא מספק אותי, מושבים ברכב לא שיא הנוחות אבל מספיק טוב לנסיעות קצרות בינוניות. "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " המון תקלות חשמל בדגם שלי ומנוע שורק, בעיות עם ה ECU. רכב ממוצע ומטה. "

  • נכתב על: מאזדה 323 2001 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " מהנה לנהיגה, קצת צפופה מדי למשפחה גדולה אבל בהתחשב במחיר זו תמורה טובה. הייתי קונה אותה שוב - לא אכזבה אותי ושירתה נאמנה. תקלות לא פקדו אותי ורק יצא לי להחליף נורות בדש בורד. מבפנים מרווחת מתאימה ל4 נוסעים. נהיגה - מהנה, אבל קצת קשה בהילוכים נמוכים עד שהיא מאיצה, היגוי מצויין ואחיזה טובה בכביש. אל תחשבו פעמיים זה רכב מצוין! "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   2.1

   " יחסית אמינה, מעט משעממת, לא אהבתי אותה ולא שנאתי. דגם מאוד בסיסי אין יותר מדי פיצ'רים וטכנולוגיה כאן. יתרון מובהק - היא מאוד מרווחת יחסית למתחרות. נהיגה עצמה סבירה, אין לה יותר מדי כח לסחוב בעליות. מספקת תמורה טובה למחיר לאורך זמן, מאזדה מאוד מבוקשת בארץ. "

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "רכב פופולרי ואיכותי לצורכי התניידות וזהו. מבחינת הנוחות סביר בהחלט, מאוד אמין עבר אצלי יותר מ220000 ק"מ. קצת מרגישים את הכביש יותר מדי בנסיעה (באמפרים, חורים בכביש, סדקים), תא מטען גדול ונוח. הרכב קצת כבד כמובן זה לא רכב ספורט"

  • נכתב על: מאזדה 323 2002 סדאן 4 דלתות
   1.7

   "אני התרשמתי לא טוב מהלאנטיס שלי. תא הנוסעים צפוף ולא מרווח, כנל תא הנהג. רעשים רבים של המנוע. הגיר האוטומטי בדיחה. היציבות של האוטו לא טובה, גם בקו ישר (במהירות גבוהה). מנוע חלש מאד. חוץ מהאמינות לא שווה כלום."

  • נכתב על: מאזדה 323 2000 סדאן 4 דלתות
   2.5

   "אוטו שמתאים למשפחה הממוצעת שלא יכולה להרשות לעצמה רכב חדש או יקר יותר. הרכב מאד אמין, טיפולים לא יקרים במיוחד. צריכת הדלק לא טובה ועומדת על 9 ק"מ לליטר בערך. אם כן הרכב לא נח בנסיעות מהירות ונוטה להתנדנד באופן מעצבן. רכב חמוד אך אני מאמין שקיימות אלטרנטיבות טובות יותר בשוק."

  • נכתב על: מאזדה 323 1999 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "בעל נפח מנוע 1800 שאמנם אוכל דלק אבל הביצועים מרשימים  והאוטו נשמר אצלי במשך יותר מ10 שנים במצב מעולה. יש מקום לשיפור רק בעניין הדלק."

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "סה"כ האוטו לא רע, היו לי 2 בליסינג: 2002 ו-2004, שתיהן בסה"כ משפחתיות טובות עם נוחות יותר מסבירה ואמינות (גם עם אחזקה הכושלת של חב' הליסינג!) בהחלט מספקת. סיכום- לו הייתי צריך אוטו לחברתי/אישתי- בהחלט"

  • נכתב על: מאזדה 323 2001 סדאן 4 דלתות
   5

   "הלאנטיס היא אחת המכוניות הטובות והאמינות בישראלהיא מאוד נוחה לשימוש, נוחה לנהג, ואיכות יפנית לטוב ולרע, היא מאוד סולידית ומאוד שמרנית מבחינת העיצוב החיצוני, לא רכב לצעירים, כן רכב למשפחה"

  • נכתב על: מאזדה 323 2003 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "בתור רכב ישן, אמין ונוח. מבצע את העבודה"

  תאימות
  • מתאים למשפחה 5
  • מתאים לצעירים 1
  אחזקה
  • צריכת דלק נמוכה 7
  • עלות אחזקה נמוכה 6
  • טיפולים זולים 3
  • חלקי חילוף זולים 3
  • שומר על ערכו הכספי 3
  • קל למכור 3
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 2
  • עלות תועלת טובה 2
  • חלקי חילוף זמינים 1
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 17
  • נסיעה שקטה 2
  • היגוי טוב 2
  • התנהגות כביש טובה 1
  • מספק חווית נהיגה 1
  • נסיעה חלקה 1
  • מושב נהג נוח 1
  איכות ייצור
  • איכות הרכבה טובה 2
  • איכות חומרים טובה 1
  ביצועים
  • יציב 3
  • זריז 3
  • ביצועים טובים 2
  • אחיזת כביש טובה 2
  • מנוע חזק 1
  פרקטיות
  • תא מטען גדול 6
  • תא נוסעים מרווח 5
  • פרקטי 3
  • מאובזר היטב 1
  • הנדסת אנוש טובה 1
  • מרווח מלפנים 1
  • תא מטען נוח 1
  • מושב נהג מרווח 1
  • מושב אחורי מרווח 1
  אמינות
  • אמין 37
  • מנוע אמין 1
  בטיחות
  • בטיחותי 3
  תאימות
  • לא מתאים למשפחה 2
  • לא מתאים לצעירים 1
  אחזקה
  • צריכת דלק גבוהה 11
  • עלות אחזקה גבוהה 1
  • טיפולים יקרים 1
  • צריכת שמן גבוהה 1
  נוחות נסיעה
  • נוחות נסיעה נמוכה 3
  • מושבים לא נוחים 3
  • נסיעה רועשת 2
  • מעבר באמפרים לא נוח 1
  • לא נח לנסיעה בין עירונית 1
  • נסיעה נוקשה 1
  • היגוי לא טוב 1
  • תיבת הילוכים אוטומטית לא נוחה 1
  • לא נוח לנסיעה ארוכה 1
  • מושב נהג לא נח 1
  • מנוע רועש 1
  • נהיגה משעממת 1
  איכות ייצור
  • מזגן חלש 2
  • איכות פלסטיקה נמוכה 2
  • אבזור דל 1
  • איכות הרכבה נמוכה 1
  • איכות צבע המכונית 1
  • פח הרכב חלש 1
  ביצועים
  • תאוצה איטית 5
  • מנוע חלש 3
  • יציבות נמוכה 1
  • כבד 1
  פרקטיות
  • תא מטען קטן 3
  • תא נוסעים צפוף 1
  • תא נהג צפוף 1
  • אזור נהג לא נוח לתפעול 1
  אמינות
  • תקלות חוזרות ונשנות 2
  • תקלות חשמל 2
  • בעיות זקנה 1
  בטיחות
  • בטיחות נמוכה 3