פורד פוקוס יד שנייה 2004 - 2011

3.9
  41 מתוך 57 נהגים ממליצים על פורד פוקוס
  • נכתב על: פורד פוקוס 2009 סדאן 4 דלתות
   3.3

   "מחיר קנייה זול משמעותית מהמתחרות (יתרון לצד חסרון במכירה העתידית), רכב גדול יציב מנוע לא חזק מידי אבל סוחב נסיעות בהרכב נסיעה מלא. צריכת דלק סבירה של 1:9 בנסיעה משולבת, ואף בטיחותית. בעיות הגיעו בעיקר בלוח צגים(מחלה של הרכב) ועוד בלאי הגיוני שהצטבר עם הזמן. שוק מת לרכב! לא ניתן למכור עסקתי חצי שנה במכירה ב65% אחוז פחות מהמחירון. שורה תחתונה רכב זול ויעיל, המלצה שנה לרדת שנתיים-שלוש ולרכוש הונדה באותו המחיר."

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "רכב פשוט שעושה עבודה טובה לנהג הסולידי. יושב על הכביש מצוין, מרגיש חזק, נוח מאוד. מצד שני, רעש בנסיעה, מנוע חלש..."

  • נכתב על: פורד פוקוס 2005 סדאן 4 דלתות
   4.6

   "יתרונות : מרווח , משפחתי , כמעט ללא תקלות , חסכוני , חזק (103 כח סוס) ,תמורה מלאה למחיר חסרונות : איבוד ערך גובהה יחסית"

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • נכתב על: פורד פוקוס 2009 סדאן 4 דלתות
   5

   "רכב טוב אמין מאוד אפס תקלות נוח לנסיעות ארוכות שקט חסרונות כבד תאוצה חלשה זולל דלק"

  • מאת: ישראל מלק
   נכתב על: פורד פוקוס 2005 סדאן 4 דלתות
   5

   "ביצועים טובים ונורא אמין"

  • מאת: אמיר צפון
   נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " רכב בינוני לקטגוריה שלו, נהגתי בו ונסיתי להבין למה יש כל כך אנשים נוהגים פה לצורך העניין במובן החיובי , והתכאכזבתי נורא , מנוע חלש לגודל שלו , לא מאיץ טוב, מרכב גדול , שותה דלק , לא מרגיש את הכביש בנסיעה מנותק , עיצוב מפנים לא מעודן וחיכוי לעיצוב לאוטו גרמני נוקשה כמו האופל משנות התשיעים, מה שחיובי באוטו קצת נוח ... לא ממליץ אם כי אופציה לתקציב צנוע בהזדמנות "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " מכונית עממית ומאד פשוטה , לא מפנקת במיוחד , ישיבה קצת " קשה" , אין משענת ליד ימין ( מרגישים בחיסרון רק כשאין ) , מכונית אמינה מאד , טיפולים סבירים ( לא במוסך מורשה) לא " צמאה" כל כך , אבל הכל יחסי . למי שמחפש להגיע מפה לשם , בלי להיות מפונק בדרך. מאד קשה למכור שוק הליסינג לא עשה טוב למוכרים . "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: פורד פוקוס 2009 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   " יתרונות - תא מטען, אמינות. חסרונות - כיסא נהג צפוף,מושב אחורי די צר רועש וחלש בביצועים. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 הצ'בק 5 דלתות
   5

   " רכב מעולה. מעט "כבד" ואינו מאיץ מהר. מרווח מאוד עם תא מטען גדול ביותר. אינו "שותה" דלק יתר על המידה. חזק מאוד ויציב על הכביש. מאחורה יש מקום לשני כסאות בטיחות מאסיביים ולמבוגר רזה. "

  • מאת: צחי ארזואן
   נכתב על: פורד פוקוס 2006 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " רכב סטנדרטי מבחינת נוחות,לא מפנק במיוחד,יציב על הכביש,אחזקה לא יקרה,אמין מבחינת תקלות,צריכת דלק טיפה גבוהה. מומלץ למי שלא מחפש דברים מיוחדים אך יש להתחשב בשוק הלא חזק של הרכב. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " רכב חמוד, מאוד מרווח מבפנים, יחסית למכוניות היפניות רך, יחסית לצרפתיות קצת פחות. צריכת דלק חסכונית. עיצוב חיצוני מאוד מרשים. לוח שעונים נוח וברור. מד צריכת הדלק הדיגיטלי לא ממש מדויק. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2006 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " אחלה רכב - יציב, מרווח. לדעתי הבעיה "המציקה" הינה בשיטת פתיחת מכסה המנוע המצריך להשתמש במפתח הרכב. כל מנגנון המכסה מנוע נוטה להתקלקל בתדירות גבוה - יש לבצע טיפול מונע של ניקוי הלכלוך בעיתים תכופות. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " הפורד הינו רכב מפנק מכל הבחינות: מושבים נוחים ומתכווננים, טכנולוגיה מדהימה , בגז' גדול, הפנל של הרדיו מתקדם,מיזוג חזק. החסרונות- בעיות קטנות שיכולות להופיע ,כמו חלון שפתאום לא נסגר,וכד'. בסה"כ טיפולים שגרתיים בזמן, שימו דלק וסעו. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2006 סדאן 4 דלתות
   5

   " הרכב מאוד נוח מבפנים יציבות מעולה על הכביש לא שומעים מנוע בכלל במהלך נסיעה תיבת הילוכים מעולה ושקטה מאוד בין הילוך להילוך . בנוסף המנוע נגיש קל לבדוק ולמלא שמן מנוע תדלוק נוח מאוד לוח שעונים ברור מאוד לכל אדם . "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות - הנהג יושב גבוה ביחס לכביש, מה שגורם גם לראות טובה יותר וגם לרעש מופחת של הרכב. הרכב סך הכל אמין. תא המטען מאוד גדול. תא הנוסעים מרווח. חסרונות - האצה איטית יחסית. חוסר בתאי אחסון לנהג. הרדיו מובנה של היצרן, ראיתי טובים ממנו. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " תצרוכת הדלק שאני נתקלתי בה קצת יותר גבוהה מאשר בפרסומים. סך הכל מדובר על רכב אמין ומשעמם, יציב על הכביש, אין חווית נהיגה משמעותית אבל עושה את העבודה לשמה נרכש. המנוע מעט חלש יחסית למכוניות משפחתיות דומות, והדבר מורגש בייחוד בהאצה בעליות אבל ההבדל לא משמעותי ולעומת זאת החוזק המכני טוב יותר. רעש המנוע גם הוא קצת חזק יותר מיפניות מקבילות. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   1.3

   " יתרונותיו: תא מטען גדול, יציב על הכביש ואחיזה טובה חסרונותיו: נוחות נהיגה במושב הנהג נמוכה- צפוף מידי, זולל דלק, הנדסה אנושית נמוכה. חווית הנהיגה רחוקה משלמות ובפרט נוחות לעניות דעתי הרכב יקר לעומת התמורה שלו וצריכת הדלק גבוהה לדעתי במידה ואינך חושב על חיסכון בדלק הבעיות הללו באות לפתרון בדגם המונדיאו של פורד. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2006 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " רכב בעל מנוע חזק - אוכל קצת הרבה דלק (1 ל 7 בתוך העיר ואפילו פחות)... מרווח מאוד - תא מטען גדול... חלקי חילוף יקרים - נכנס יחסית הרבה למוסך - בעיקר בגלל מערכת חשמל ומערכת שמן. הרכב יכול יום אחד לנסוע ללא בעיות וביום השני להחליט שייקח לו חצי שעה להניע. "

  • מאת: איתי דאנה
   נכתב על: פורד פוקוס 2011 סטיישן 5 דלתות
   3.3

   " רכב נוח מאוד למשפחות בגלל המרחב, אולם מעט מיושן מבחינת הסביבה. יש ברכב כבדות, שהינה טובה בשביל תחושות נסיעה בטוחה (בעיקר במהירות) אולם נוטה לעיתים לאיטיות בתאוצה. אני נוסע עם הרכב מזה כשנה ומרוצה באופן כללי, אולם בהחלט אשמח לגוון עם רכב קל יותר בעיקר בטיולים ובנסיעות ארוכות. המושבים נוחים, תא כפפות קטן מידי ואין אבזור מפנק. "

  • מאת: אייל דאלי
   נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכב עבודה .הסוס השחור שנותן מה שמצפים ממנו. בטוח ,אמין לא מפתיעה. הכל ממוצע. הוצאות בינוניות, צריכת דלק בינונית, ביצועים ונוחות בינוניים. בעיניי- מושב אחורי ותא מטען מעט קטנים. "

  • מאת: אוריאל ברוט
   נכתב על: פורד פוקוס 2009 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות: יציב, בטיחותי, רחב בספסל האחורי, תא מטען גדול, נוח לנהיגה. חסרונות: כבד מדי, מנוע לא מספיק חזק, אין אפשרות לניתוק כרית אויר. נקודות לשיפור: הוספת ניתוק כרית אויר כסטנדרט, חיזוק מנוע, בדגם החדש הקטינו את תא המטען - דחוף להגדיל אותו, אין מקום לכלום!!! "

  • מאת: אלי קירזנר
   נכתב על: פורד פוקוס 2004 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " האצה מהירה מאד מושבים נוחים חלל תא נוסעים גדול ורווח נוח ליושבים מאחור מראה קדמית עם שטח חשיפה גדול אבל ישנו קטע מת. רעש מנוע מעט חזק ולא מבודד מתא הנוסעים צריכת דלק ממוצעת פילטר דלק ממוקם מאד לא נוח וקשה להחלפה באפן עצמאי מנגנון חשמלי של חלונות אחורים נוטים להתקלקל רכב אמין בסך הכל. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " אוטו עם רמת בטיחות גבוהה ביותר ,מרחב פנימי ענק ומתאים לשלושה ילדים בעלי כסא בטיחות.איבזור פשוט ביותר ובקיצור נוח למשפחה בעלת 5 נפשות.לגבי חסרונות,לטעמי כבד מידי. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "מבחינת אמינות רכב מצוין חזק יש בעיה שחסר לו לפחות כ 10 כוחות סוס רק 110 צריך לפחות 120 הרכב די כבד ביציאה במצב עמידה ולכן צורך קצת יותר דלק מאוד מאובזר אורגינל אני די ממליץ. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " יתרונות-סוס עבודה אמין,מספר תקלות שואף לאפס,צריכת דלק סבירה בהחלט,נוחות נסיעה, יציבות ואחיזת כביש טובות,תא נוסעים מרווח.תא מטען גדול. חסרונות-בנפח מנוע 1600 מעט כבד,אבזור מועט בדגם הבסיסי. "

  • מאת: שמיר בניטה
   נכתב על: פורד פוקוס 2007 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " רכב יציב משרה אווירה בטוחה נוח ויחסית חסכוני תיקונים סבירים. גדול מספיק למשפחה, הנדסת אנוש מעולה נוח מאוד לטיולים . בעיות הרכב לא ספורטיבי מבחינת נהיגה. עצות לבדוק טוב את מצב הגיר ולטפל רק במוסכים מורשים הרכב דורש כלים מיוחדים. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   5

   " כבד בפתיחות אבל אמין וטוב לנסיעות ארוכות, רכב משפחתי וסלון טוב, עד שצובר תאוצה לוקח זמן, הוא שותה קצת דלק אבל לא נורא. רכב אמין שלא עושה בעיות, עדיין לא הייתי איתו בטיפול אבל אמרו לי שאין לי מה לדאוג."

  • מאת: קובי גרשון
   נכתב על: פורד פוקוס 2009 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " יתרון: רכב נוח, בטיחותי.חסרונות: מזגן חלש, האצה נמוכה. עצתי לרכב זה לקנות רכב מסוג זה רק 2000 סמ"ק. במידה ויש רכב מעל2000 סמ"ק כדאי לקנות. אני אישית אם לא היה רכב חברה לא הייתי קונה. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   5

   " רכב יציב חזק אמין מחוץ לעיר צריכת דלק כמו מנוע דיזל בעיר 500 ק"מ למיכל בנסיעה רגועה. גימור מפנק אחיזת כביש מדהימה עולה על הרבה רכבים פופלארים בקטגוריה שלו למרות שהרושם הוא כבדות בתחילת הנסיעה אך מפתיע לאחר מכן. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   5

   " החוות דעת לדגם GIHA 2000cc. מרכב חזק מאוד,מנוע חזק יחסית (מנוע 2 ליטר) מאובזר בטירוף: סאן רוף,מגנזיום,פנסי ערפל,קרוז קונטרול, מערכת מעולה של סוני MP3 AUX שליטה מההגה ו8 רמקולים,מערכת תאורת פנים הכוללת תאורה באזור הרגליים (למקרה שנפל משהו..)ותאורה אדומה קבועה במהלך הנסיעה,משענת יד החסרה מאוד בדגם הליסינג בטיחותית מאוד:6 כריות אוויר, ESP, EBD TCM ועוד.. חסרונות: גיר טיפה עצל והצג של אודיו לא כל כך קריא באור יום (שלי מודל 2007 ב2008 כבר שיפרו את זה) צריכת דלק כ1 ל9 בעיקר בעיר. בכללי אמינה נוחה ומפנקת-מאובזרת יותר וקלילה יותר מהמונדאו שלי לשעבר. מומלצת בחום "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   5

   " יש לי את הרכב שנה אחרי ליסינג ( נהג יחיד ) רכב טוב מאוד , יתרונות : מרכב פנימי ענק , יש מקום לשני כיסאות ילדים ועוד מבוגר מאחורה , צורה יפה מאוד , אוטו בנוי טוב , הרכבה נכונה ונוח לבדוק ולטפל ברכב , חסרונות :עוד לא הרגשתי אותם . בסה"כ רכב טוב מאוד נוסע טוב הרגשה טוב בזמן נסיעה , מאוד מרוצה . "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " נתחיל בחסרונות-רכב כבד מאוד על מנוע 1600 סמ"ק הרווי בשוק הליסינג.טוב תעשו אם תמצאו אחת עם מנוע 2 ליטר.המנוע הוא אותו מנוע של מאזדה 3(גם ה-2 ליטר)אבל אין להן את אותה תיבת הילוכים.לפורד רק 4 הילוכים והיות והתיבה מתוכנתת לחיסכון בדלק היא מזדרזת להעלות הילוכים מה שאומר שבעליות,אם אתם ממהרים או נדרשים בעקיפה,תצטרכו להעביר למצב ידני ולמנוע ממנה להעלות הילוך ולאבד כוח.חיסרון נוסף לטעמי הוא שהדלתות האחוריות נפתחות מעט פחות מרכבים אחרים שיצא לי לנהוג בהם וההכנסה של תינוק לכיסאו למשל קצת פחות נוחה,אבל בהחלט ניתן לחיות עם זה.עוד דבר קטן-אין מכסה דלק.בפורד כנראה יצאו מנקודת הנחה שניתן יהיה להגיע לנוזל היקר רק עם פיית התדלוק אבל עדיין אם אין מכסה דלק עם נעילה לפחות היו עושים נעילה למכסה המיכל עם נעילת שאר הרכב. ועכשיו היתרונות,ויש הרבה-קודם כל נוחות נוחות נוחות נסיעה!אין הרבה רכבים כאלה נוחים ועוד במחירים האלה.רכב "כבד" ולא במובן הרע של המילה.עם נוכחות על הכביש.בידוד טוב של רעשי רוח ומנוע.גורם לנהג(לי לפחות) לנהוג רגוע יותר וממש לשייט בנחת.מרווח מאוד גם בתא מטען וגם מאחור.מקום רגליים מצויין ל3 מבוגרים אם צריך.לוח מחוונים נעים לעין,הקונסולה המרכזית כסופה(משנת 2008)ועם כמות כפתורים בדיוק במינון הדרוש לטעמי-אני אהבתי!יש את כל הפינוקים ואביזרי הנוחות כבר מהדגם הפשוט(טרנד)4 חלונות חשמל,6 כריות אויר,נעילה מרכזית עם אמובילייזר מקורי בשלט,מראות חשמליות,רדיו דיסק מקורי(שלא קורא MP3 אבל כן דיסקים צרובים),תא כפפות עמוק ועוד כל מיני תאים לאיחסון שלדעתי מאוד עוזרים ונחוצים ברכב. מבחינת צריכת הדלק-הרכב עושה בעיר 1-10 ומחוץ 1-13 וזה בהנחה שאתם לא מנסים לחקות את שומאכר,ובאמת שאין סיבה. תמורה מצויינת ביחס לעלות כי השוק באמת מוצף ברכב הזה וטוב שכך כי הכל יותר זמין.לא הייתם רוצים להיכנס למוסך שיש לכם רכב "נדיר" נכון? קנייה מומלצת. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2009 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " טובה מכל מתחרה שלה. תא מטען גדול ונוח!. בטיחותית. נוחה מאבוזרת ומבודדת מרעשי כביש ומנוע. הבעיה העיקרית היא הצפת שוק הליסינג ברכבים כאלה, מה שמקשה על מציאת אוטו שמור היטב. ובנוסף ישנן בעיות אמינות קטנות, אך לא יקרות. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   0

   " משפחתית נחמדה בודי כבד מנוע של מאזדה מזגן חלש לא סוחב בעליות דשבורד משעמם אגב זה מנוע בעל חגורת טימיניג צריכת דלק ממוצעת של אחד ל 10 לא הייתי קונה הדבר הכי חיובי ברכב הזה זה המושב האחורי שהוא יחסית מרווח יותר מהמאזדה. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2009 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " בעיקר יתרונות: מודרני, בטיחותי, אמין, רווי בשוק הליסינג (יש הרבה כאלה מה רע), נסיעה שקטה מאד נוחה מאד. ולעומת משפחתיות אחרות הפוקוס הינו רכב מאד מרווח! חסרונות: זה לא שחסר כח, אבל יש מקרים קיצוניים בהם המנוע לא מספיק..אם זה בשימוש באיזור הררי או תחת עומס כבד. עיקר הבעיה טמונה בצריכת הדלק הגבוהה. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סטיישן 5 דלתות
   4.2

   " נוח ושקט. מרווח. שיוט נעים. מנוע חלש. כיפי בנסיעות ארוכות (גם לנהיגה) "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2005 סדאן 4 דלתות
   0

   " אמריקאי, מרווח יציב. עלויות יחסית גבוהות, בעיקר בנסיעה בשטח עירוני. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2011 סדאן 4 דלתות
   0

   " יתרון שהרכב גדול תא מטען גדול ונוח בתא נוסעים . חסרון מנוע חלש עד מעצבן שתיין דלק מבחינת אמינות לא משתווה ליפניים. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   0

   " יתרונות: גדול, נוח למדי חסרונות: איטי, רעש כביש חזק, לא חסכוני "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "האמת קניתי אותה לפני מס ימים אבל זה אחרי ארבע שנים שהייתי עם פוקוס 03.. ההתרשמות שלי היא קודם כל רכב מאוד יפה ומרשים, נהיגה נוחה מאוד ודי שקטה מעבירה הילוכים חלק, יש בעיות עם תושבת מנוע.. ( החלפתי גם ל08 וגם לקודמת!!!) וכמו שכולם אומרים המנוע חלש ולא סוחב בעליות .. אהה עוד פלוס הוא הפח החזק שלה.. בתאונות קטנות אפשר לראות שהיא לא מתקפלת כמו רכבים אחרים יפנים לדוגמא"

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   0

   " הרכב נמצא ברשותי כבר שנתיים.רכשנו אותו מחברת ליסינג לאחר שנה על הכביש. רכב אמין מאוד. נעים מאוד בנסיעה וידידותי בנהיגה. מאוד מרווח ומתאים למשפחה בת 5 נפשות. לא נתקלנו בבעיות מכניות או של בלאי מואץ והכל יושב במקום ואיכות ההרכבה טובה. החסרון היחידי של הרכב הוא המנוע החלש שלו, אך אין לנו טענות גם בסעיף זה, שכן הרכב אינו משמש או מיועד להאצות מטורפות. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   "יתרונות: מרווח, תא מטען גדול, נעים לנהיגה, נסיעה חלקה, שקט, בטיחות גבוהה, אבזור פנימי נוח ואכותי, מזגן טוב, ללא תקלות בשלוש השנים הראשונות. חסרונות: ביצועי מנוע נמוכים, כוח סוס נמוך, לא סוחב טוב בעליות. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " יתרונות: אחיזת כביש, היגוי, מתלים, תחושה מוצקה, מהנה לנהיגה בכביש מפותל, אמין, תא מטען מרווח ונוח. חסרונות: מנוע חלש, רעש בנסיעה בין עירונית עדיפה על מאזדה 3 ויונדאי I30 עליהן אני נוהג "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2011 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " חביב למדי, לא מדהים אבל גם לא רע, נהגתי עליו בערך שנה ואני די מרוצה ממנו. מומלץ למשפחות וגם נהגים צעירים. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " בגאז' גדול, כפתורים מוצבים בצורה נוחה. המנוע קצת רועש מדי. התגלתה בעיה במצערת לאחר הקניה, אבל טופל. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " מצטיינת באיכות מצויינת שמגיעה במחיר טוב. מאוד נוחה, מושבים סוף הדרך. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " משמשת לנסיעה לעבודה. מאוד נוחה, החלפת הילוכים חלקה, רדיו מעולה, נסיעה רגועה ונעימה. חסרון למי שיושב מאחור שהחלון קטן מאוד. יש גם חסרון במערכת התאורה - לא נדלקת אוטומטית. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   "רכב גדול ומרווח לקבוצה שלו. פלסטיקים לא משהו. נוחות נהיגה טובה. בעיות מכאניות מעל הממוצע (רכב בשלוש שנים ראשונות שלו החליף גיר וחיישן מצערת)"

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "הליסינג הנוכחי שלי- כשנה וחודש. אני אוהב את המראה שלו, נח לי מאד, תא מטען גדול ונח. אבל: האוטו סובל מחוסר כח, במיוחד בהשוואה לפוקוס הראשון! מנוע 1.6 חלש בשבילו! בשנה שהוא אצלי (ועשה נכון להיום קרוב ל-60 אלף)- הלך לי איזה חיישן- הגיר נכנס למצב "חרום", אוטו בקושי נוסע), והתפרקה ידית ההילוכים. רדיודיסק המקורי מתחת לכל ביקורת- חוץ מהראות יפה ולהיות נח- אין בו שום איכות, ולא קורא אפילו MP3- וזה אוטו משנת 2010!!! לסיכום- משפחתית מאד חביבה למשפחה שלא מחפשת ביצועים, אבל לא ברורה האמינות, כי מוקדם מדי לשפוט לטעמי אחרי שנה של שימוש. צריכת דלק יחסית גבוהה- אבל אני מודע שאני אוהב ללחוץ ולנסוע כל הזמן עם המזגן."

  • נכתב על: פורד פוקוס 2006 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " זוללת דלק, אבל חוץ מזה אחלה אוטו. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2009 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   "רכב אמין ביותר ומאוד פרקטי תא מטען ענק ושימושי נהיגה מהנה מעט איטי במיוחד בזינוקים מהמקום בטיחותי . תמורה טובה למחיר"

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   2.5

   "מכונה נחמדה יעילה ותו לא"

  • נכתב על: פורד פוקוס 2006 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכב מעולה מבחינת פרקטיות, אמינות ועלות כספית. מבחינת ביצועים קצת חלש אך מתאים לקטגוריה אליה הוא משתיך ולא ממש מחבב נסיעה מהירה בפניות- אחרי הכל לא רכב ספורט. בשורה התחתונה אחלה רכה משפחתי, תמורה "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2009 סטיישן 5 דלתות
   2.9

   " רכב ליסינג, המנוע חלש גם הדגם סדאן, כל שכן בסטיישן. תא מטען ענק, סביבת נהג עלובה ומיושנת, אין תאי אחסון בסביבת הנהג, תא כפפות קטן. "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2006 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " אוטו גדול. מקשה על הראות המרחבית. לא מאיץ מהר. תא מטען גדול. בעיה של לוח שעונים ביצור 2006 "

  • נכתב על: פורד פוקוס 2010 סטיישן 5 דלתות
   3.8

   "טוב למשפחות."

  • נכתב על: פורד פוקוס 2007 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "ברקסים מרעישים. מנוע חלש."

  תאימות
  • מתאים למשפחה 7
  • מתאים לצעירים 1
  אחזקה
  • עלות תועלת טובה 5
  • צריכת דלק נמוכה 2
  • עלות אחזקה נמוכה 2
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 15
  • נסיעה שקטה 8
  • מושבים נוחים 4
  • נוח לנסיעות ארוכות 3
  • נסיעה חלקה 3
  • מספק חווית נהיגה 2
  • תיבת הילוכים נוחה 2
  • היגוי טוב 1
  • תא נוסעים נעים 1
  • ישיבה גבוהה 1
  איכות ייצור
  • מזגן איכותי 2
  • איכות הרכבה טובה 2
  • נח לתחזוק 1
  • מערכת שמע טובה 1
  • פח הרכב חזק 1
  ביצועים
  • יציב 11
  • מנוע חזק 5
  • אחיזת כביש טובה 3
  • ביצועים טובים 1
  • תאוצה טובה 1
  • בלמים טובים 1
  • מתלים טובים 1
  פרקטיות
  • תא נוסעים מרווח 18
  • תא מטען גדול 14
  • מאובזר היטב 4
  • מושב אחורי מרווח 4
  • פרקטי 3
  • הנדסת אנוש טובה 2
  • תא מטען נוח 1
  אמינות
  • אמין 21
  בטיחות
  • בטיחותי 9
  • מספק הרגשת בטחון 1
  אחזקה
  • צריכת דלק גבוהה 14
  • עלות אחזקה גבוהה 1
  • ירידת ערך גבוהה 1
  • חלקי חילוף יקרים 1
  נוחות נסיעה
  • נסיעה רועשת 3
  • מנוע רועש 3
  • מושב נהג לא נח 2
  • רעש מהבלמים 1
  איכות ייצור
  • אבזור דל 3
  • מזגן חלש 2
  • מערכת שמע לא טובה 2
  ביצועים
  • מנוע חלש 15
  • תאוצה איטית 8
  • כבד 5
  • ביצועים נמוכים 3
  • מתקשה בעליות 3
  פרקטיות
  • מושב אחורי צפוף 2
  • תא מטען קטן 1
  • תא כפפות קטן 1
  • אזור נהג לא נוח לתפעול 1
  אמינות
  • תקלות חוזרות ונשנות 3
  • לא אמין 3
  • תקלות חשמל 1