סוזוקי אלטו יד שנייה 2009 - 2015

3.4
  19 מתוך 28 נהגים ממליצים על סוזוקי אלטו
  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   1.7

   "בסך הכל מפתיע לא היה לי ציפיות מהאוטו, גיר אטומאט מצויין,הרכב חסכוני מאוד,נוחות נסיעה טובה,הרכב יציב, אפשר לנהוג בכביש מהיר בלי רגשי נחיתות, פלסטיקה זולה רכב קטן לקחת בחשבון....... מבחינת בטיחות...."

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   0.4

   "סוזוקי אלטו אוטומטית איטית לא סוחבת שותה דלק , התיבה מסרסת את המנוע !!! , לקנות רק ידני !!!!"

  • מאת: דוד חפר
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   "יתרונות: זריז, יושב טוב על הכביש, ממש נוח בנהיגה על כביש מהיר , הגה לא מושך וממש חווית נהיגה נוחה. כמובן שחסכוני בצורה שעדיין לא מכירים. מרווח מאוד מקדימה וקליל בחניות. חסרונות: מעל 3 נוסעים מרגישים בהתאמצות של המנוע ולכן פחות מומלץ. הרכב הכי בסיסי שאפשר לדמיין זה מתבטא בכך שאין מד סל"ד (דבר מאוד מעצבן) ועד לזה שאין משענת יד לנהג ולא שליטה על החלונות מצד הנהג."

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • מאת: אורן שוקר
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2013 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "יתרונות באוטומטי תצרוכת 1/14.5 משולב למיכל דלק 430 קמ עם מזגן. הנסיעות בכול הארץ ( ללא ירושלים חיפה וטבריה שיש שם עליות) רכב מהנה מעוצב יפה נוח בעיקר בנסיעות ארוכות. חיסרונות . יש אבל בשביל המחיר שווה. מנוע קצת קצת חלש (מתרגלים) יש ויברציות בסרק( מתרגלים) 2 מראות הם לא חשמליות. מתג חלון נוסע לא ליד הנהג ( יש רק לנהג) חלונות אחורים ניפתח מהצד ,4 מושבים ולא 5 . בכול הרכבים המיני הכול אותו דבר אפילו ארץ יצור . הבסיס זהה עם שינוי קליל בכול אחד מהם."

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "יתרונות: רכב אמין ביותר, צריכת דלק מעולה 1:21 קמ לליטר בממצוע חסרונות: ספרטני לעומת הקיה פיקנטו - 4 מקומות ישיבה, מראות לא חשמליים, 2 חלונות חשמליים במקום 4 בקיה פיקנטו,"

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   "רכב טוב אצלי הוא שנתיים רכב אמין , חסכוני, הרכב קצת רועד בעצירות חסר אבזור אבל הטיפולים זולים צריכת דלק נמוכה מאוד ממליץ לקנות יש לו תמורה למחיר טובה ומחירון לא יורד הרבה בערך 3% - 4%"

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2012 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   "האלטו הרבה יותר חסכוני בתצרוכת דלק, לא פחות אמין ועם ביצועים שלא נופלים מהפיקנטו. בפיקנטו אני מגיע לממוצע של 1:16 לעומת האלטו שהגיע ל- 1:21 קמ לליטר. מי שמחפש יותר "אוטו" שישקיע עוד 15,000 שח ברכב ויקנה פיקנטו. מי שהחסכון חשוב לו - שיקנה אלטו. (חוות דעת של נהג זה על קיה פיקנטו מופיעה בעמוד של קיה פיקנטו)"

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   0.8

   " הרכב אומנם מאוד חסכוני בדלק אבל אחרי שנתיים ו׳ 40000 ק״מ האוטו נתקע אמרו שהלך המצמד ודרשו 3500 ש״ח לתיקון כשניסיתי לדבר עם החברה אין מענה העבירו אותי מאחד לשני בסוף לקחו טלפון אמרו שיחזרו ולא חזרו כך שהשירות לקוחות גרוע בסוף את החיסכון בדלק מבזבזים על תקלות "

  • מאת: אביב
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " סה"כ רכב טוב ואמין שלא נדבר על חסכוני. המגרעה הכי גדולה לי באופן אישי היא הנסיעה הקשה. לא נוח! ולא מומלץ לשתות קפה חם בבוקר בדרך לעבודה. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " רכב מאוד מיוחד גם בדלק וגם באמינות רכב נעים לנסיעה החיסרון זה הגודל מאחורה הרכב הזה הוא רכב שני בבית ככה שיש לי רק יתרונות "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " רכב מאוד נוח לשימוש עם גיר רגיל מאוד מאוד חסכוני בדלק באופן יחסי לרכב הקודם שהיה סובארו אימפרזה. לקח לי חודש להתרגל אליו אבל מהרגע שהתרגלתי לא רציתי לעזוב אותו. המכוניות היפניות ככלל הם הכי טובות. החסרון הגדול שלו אצלנו בבית שהוא קטן אם יכולת להכיל קצת ציוד לעומת כמובן רכבים אחרים. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יתרונות:הרכב חוסך בדלק בצורה משמעותית הרכב קטן ונכנס לכל חור חסרונות: התא איחסון קטן אבל עם מורידים את המושב האחורי יש הרבה מקום לאחסן. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   5

   " אני בעל סוזוקי אלטו ידנית ואני מאוד מאוד ממליץ עליו היתרונות שמאופיינים הם צריכת דלק של 550-600 קילומטר למיכל מלא שעלותו היא פלוס מינוס 200 שקל הרכב מאוד קל כך שהוא גם קל לתמרון המחיר מהווה נושא חשוב בגלל שהרכב חדש מהחברה בעלות של 60000 שח וכן לגבי עלות תיקונים והעובדה פשוטה ש3 שנים ביטוח חברה האוטו למרות שהוא 1000 סמ"ק עולה בקלות גם את הנסיעה שעשיתי לאילת 736 קילומטר הלוך וחזור ב200 שקל החסרונות הם שאם רוצים משפחה הרכב קטן אבל ישרוד ילד אחד לפי דעתי דבר נוסף הרכב רועד במהלך הנסיעה כנראה בגלל ה3 צילנדרים כאשר לא מומלץ להוסיף מגנזיום מהסיבה שהרכב גם ככה קל לעומת כל היתרונות אני ממליץ בחום על הרכב והרעידות באמת באמת לא מפריעות לי היום ולקונה הבא אומר לא צריך לשרת תחנות דלק אוטו חסכוני. "

  • מאת: צחי זילברמן
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרון עיקרי ברכב הוא בצריכת הדלק - בנסיעה בעיר עושה כ- 18 ק"מ לליטר, ואף יותר בנסיעה בינעירונית. הרכב קטן "וממזר" - ניתן לקבל תגובה מהירה מאד מהרכב, מה שטוב מאד לתושבי תל אביב והמרכז, פחות טוב לאלו שאוהבים יציבות ונינוחות על הכביש. המחסור העיקרי של הרכב הוא בכמות האיבזור (בדגם הרגיל), גלגלים קטנים. סה"כ רכב נפלא ונוח. "

  • מאת: יונתן פיין
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " רכב זול במיוחד בגרסא הידנית. מהיר וזריז גם בעיר וגם מחוץ. צריכת דלק נמוכה, זיהום אוויר דרגה 2. אחריות ל-3 שנים. מגוון צבעים לבחירה. תא מטען מאוד קטן. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " יתרונות: חסכוני מאוד בעלות רכישה + עלויות תחזוקה. חסרונות: החסכנות ניכרת, גם בנוחות וגם בבטיחות. מעבר לכך יש רק ארבע חגורות בטיחות ואי אפשר לנסוע ברכב עם 5 אנשים. בעבר, כאשר פרצו דרך בעלויות היה רכב כדאי, כיום יש אפשרויות טובות יותר. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " אני נוהג בדגם הידני, מנוע 1000. היתרונות הבולטים של הרכב הוא העלות שלו, וצריכת הדלק שלו, שהיא בממוצע 1:18 בנהיגה משולבת. בנוסף הטיפולים והחלפים זולים. לרכב מספר חסרונות, ראשית, תא מטען קטן, לזוגות עם ילדים כמעט בלתי אפשרי לדחוס שם עגלה. בנוסף יש רק שתי חגורות מאחור, והחלונות מאחור הם לא בדיוק חלונות אלא יותר כמו צוהר קטן שנפתח לצד כמו במכוניות הממש ישנות. העיצוב ממש מנימליסטי מבחינת השעונים (אין מד טורים, או טמפרטורה), חלון חשמל לשני החלונות הקדמיים אבל כל מתג בצג של המושב. וכן שהכיוונון של המראות הוא ידני. בשורה התחתונה, הרכב נוסע, ונוסע טוב, אבל יש לעשות לבחון את היתרונות והחסרונות ושכל אחד יעשה את שיקוליו. "

  • מאת: רון ווליכמן
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " רכב זול מאוד. נוח לנהיגה. חיסרון מהותי - שני מושבים בספסל האחורי. אבזור סביר מאוד. מנוע רועש. צריכת דלק גבוהה מהצפוי. כשקניתי אותו היה פחות או יותר יחיד במינו מבחינת המחיר הזול. כיום יש חלופות טובות יותר ולא יקרות בהרבה. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " יתרונות, -בואו ונתחיל מהמחיר: 60000 ש"ח(אני שילמתי לגיר ידני 56500 ש"ח דרך מועדון הוט, דרך "חבר" עוד פחות!)שזה מחיר מדהים ולפני שנתיים אם היו מדברים איתכם על מחיר כזה הייתם חושבים שהאיש בהזיות.בנגוד למה שטוענים "המומחים" אני סבור שהרכב מאיץ היטב בכל קנה מידה, ההיגוי מדויק הרכב חסכוני(בקיץ עם מזגן בעיר צריכה של 14.5 ק"מ/ליטר ועכשיו ללא מזגן 17 ק"מ/לליטר!)ב- 110 קמ"ש הרכב שקט,לא שומעים בשיוט את המנוע, הרכב יציב ואפילו לא תאמינו מהנה לנהיגה! בת"א אפשר למצוא חניה למידות הללו ותרצו או לא יצא לנו להיות 5 מבוגרים בתוך הצעצוע , - לא מומלץ. מערכת הסטריאו המקורית שופרה בעזרת 4 רמקולים שהיתקנתי בדלתות, מערכות העזר לבטיחות מתפקדות היטב והאמינות היא של סוזוקי. חסרונות:לי אישית חסר מד סל"ד.סיכום: לטעמי רכב מדהים במחיר מדהים!! "

  • מאת: אבנר גלבוע
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יש לי אותו חצי שנה. מאד מאד מרוצה. נוסע כל יום ממודיעין לתל אביב. דלק: 1:19, אמין, רדיוס סיבוב מדהים. משייט ב- 110 גם ב- 120 מרגיש נח. מי צריך יותר? בזבוז לנסוע עם רכב אחר למי שאין לו צורך בנסיעה משפחתית . "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " נראה חמוד. מאובזר. נוסע יופי בעיר. חסכני. --החלונות מאחור מציקים. הסחיבה בעליות לא טובה. והביטחות של הרכב האקטיבית..על הפנים. ולא משנה כמה כריות אוויר או מערכות מתוחכמות יש..פשוט אוטו קטן. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " יתרונות מנוע 1000 סמ'ק רצוי לקחת תרכב בתיבת הילוכים ידנית חסכוני מאוד אחד ל 19 . מנוע בעל 70 כ'ס . חסרונות לא נוח במיוחד קטן יותר מתאים לנשים ולגברים נמוכים . בגדול אני מאוד ממליץ הלהיט הבא אגב הרכב תוצרת הודו כולם חושבים יפני וזו טעות . "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2009 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " הרוב חיובי. זריזה. אמינה (למרות שעברו כולה שנתיים). וכמובן שזולה..ובעלת שמירת ערך טובה לבינתיים. אך האלטו לא נוחה, מרגישים כל בור ואבן. "

  • נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   2.9

   " מכרתי את האלטו שלי וכעת אני בחיפושים אחר רכב חדש. האלטו הייתה המיני הקטנה הראשונה שהגיעה עם תג מחיר מאד זול. ובזה יתרונה העיקרי. היא גם מאד חסכונית. אפילו בגרסה האוטומטית שלה.נוחה בעיקר לנסיעה עירונית בגלל גודלה הזעום שמקל על מציאת חניות. חסרון עיקרי: בטיחות, רק 3 כוכבים שזה מאד נמוך לרכב מודרני. לנסיעה בין עירונית היא פחות מתאימה. הנסיעה עצמה לא נוחה. יש רעשים רבים, עמידות הפלסטיקה נמוכה. והיא מרגישה קלסטרפובית. "

  • מאת: מוטי כפ"ס
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2011 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " מראה גם שובב וגם אלגנטי, זריז וחסכוני, מושב הנהג נוח מאוד, איבזור: ממש כל מה שנחוץ ולא מעבר, שדה ראייה בנסיעה לאחור קצת מוגבל, המנוע מרעיש מעט מ 120 קמ"ש ויותר. סה"כ תמורה מצויינת לתג מחיר .לדעתי לא נופל באף קטגוריה מהמתחרות.ממליץ בחום. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " רכב זול עם צריכת דלק טובה מאד. צריך לחכות הרבה זמן עד שהרכב מגיע. ממליץ על התיבה הידנית שהופכת את הרכב לזריז וחסכני יותר. התיבה האוטומטית מרגישה כבדה וגם פחות חסכונית. הרכב לא מפנק אבל נותן מה שצריך. לא מתאים למפשחה בגלל הצפיפות מאחור. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " קניתי את הרכב לא מזמן ואני מאד מרוצה ממנו עד כה. 1. נח מאד לעיר, רדיוס סיבוב טוב והגה חשמלי + תיבה ידנית נוחים. 2. רכב יציב וזריז בעיר, מחוץ לעיר מתחיל להרעיש במהירות גבוהה. 3. מגיע רק עם שני רמקולים, מספיק לרוב אך אני הוספתי עוד! 4. מחיר נמוך מאד, אך זמן המתנה גבוה. 5. יש לרכב ESP וABS אך הוא לא נחשב לבטיחותי לפי הבדיקות. 6. צריכת דלק מצויינת 17 קילומטר לליטר משולב 7. פנים הרכב מעט זול אך מאובזר. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: סוזוקי אלטו 2010 הצ'בק 5 דלתות
   2.5

   " רכב קטן עם תא מטען קטן ולא נח. 4 אנשים יכולים לשבת די בנח בתוך האוטו. רכב שמתאים לעיר ופחות לנסיעה ארוכה...ההגוי קשה קצת וכבד. יש רעשי מנוע במהירות גבוהה ופנים הרכב מרגיש מעט זול, אך מאובזר בצורה נאה. "

  אחזקה
  • צריכת דלק נמוכה 20
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 8
  • טיפולים זולים 2
  • שומר על ערכו הכספי 2
  • עלות אחזקה נמוכה 1
  • עלות תועלת טובה 1
  • חלקי חילוף זולים 1
  נוחות נסיעה
  • נוח לנהיגה עירונית 4
  • תיבת ההילוכים הידנית נוחה 3
  • נוח לנסיעה 2
  • נוח לנסיעות ארוכות 1
  • נסיעה שקטה 1
  • היגוי טוב 1
  • מושב נהג נוח 1
  ביצועים
  • זריז 5
  • יציב 1
  • תאוצה טובה 1
  פרקטיות
  • מאובזר היטב 3
  • נח לחנייה 3
  אמינות
  • אמין 6
  תאימות
  • לא מתאים למשפחה 1
  נוחות נסיעה
  • נוחות נסיעה נמוכה 5
  • נסיעה רועשת 3
  • נסיעה נוקשה 2
  • לא נח לנסיעה בין עירונית 1
  • היגוי לא טוב 1
  • תיבת הילוכים אוטומטית לא נוחה 1
  • לא נוח לנסיעה ארוכה 1
  • מנוע רועש 1
  • שדה ראייה בחלון האחורי מוגבל 1
  • לא נוח לנסיעה מהירה 1
  • רעש במהירות גבוהה 1
  איכות ייצור
  • אבזור דל 5
  • איכות חומרים לא טובה 2
  • איכות פלסטיקה נמוכה 1
  ביצועים
  • מתקשה בעליות 1
  • מנוע חלש 1
  • יציבות נמוכה 1
  פרקטיות
  • תא מטען קטן 5
  • מושב אחורי צפוף 2
  • תא נוסעים צפוף 1
  • תא מטען לא נוח 1
  בטיחות
  • בטיחות נמוכה 4