מאזדה 3 יד שנייה 2004 - 2009

3.7
  33 מתוך 40 נהגים ממליצים על מאזדה 3
  • נכתב על: מאזדה 3 2009 סדאן 4 דלתות
   5

   "רכב משפחתי מעולה! לא זול אבל נותן תמורה טובה. מנוע חזק, באגז' גדול, נוחות, חיסכון בדלק(יחסית) ואמינות. היה לנו למשך 3 שנים וחוץ מטיפולים תקופתיים לא ראה מוסך. לצערי עשינו איתו תאונה והוא הלך לעולמו..."

  • מאת: גיל אשכנזי
   נכתב על: מאזדה 3 2009 סדאן 4 דלתות
   3.3

   "רכב מצוין נח טיפולים שוטפים זולים לא עושה בעיות מיותרות קצת זולל דלק 1/8 בעיר עם מזגן 1/12 מחוץ לעיר תא מטען לא הכי נח וגם המושב האחורי לא ביג דיל ל3 מבוגרים או כסאות תינוק אבל בגדול רכב ממומלץ מאד הייתי קונה בכיף חדש רק אני צריך 7 מקומות"

  • נכתב על: מאזדה 3 2005 הצ'בק 5 דלתות
   5

   "הרכב אמין יציב על הכביש כמעט ואין תקלות יש לדאוג לטיפול נכון של הרכב."

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • מאת: שלומי חזן
   נכתב על: מאזדה 3 2004 סדאן 4 דלתות
   0.4

   "תא נוסעים קטן מאד. רכב מרעיש אודות לבידוד רעשים לא מוצלחת! רגיש מאד זקוק להמון אהבה במוסכים והרבה מאד כסף. מנגנוני חלונות נוטים להישבר ולההרס, גיר לרוב לקראת 130 k מתחיל לקפוץ. תושבות חייבים לשים מקורי אחרת הולך כל 20 אלף תושבות. יתרונות: מאובזר היטב, רכב יפה ומעוצב טוב. מעבר לזה כלום."

  • מאת: אורן שוקר
   נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "היו לי 3 רכבים מזדה 3 . אקטיב 1600 סמק. מודל 2005/6/7. עד 150 אלף קמ. הרכב ללא מוסך כאילו חדש. אפילו שקל אחד לא השקעתי. בין 150 ל180 אלף. 2 תושבות מנוע 1000 של כולל עבודה. 1 תושבת גיר 400 כולל עבודה. 2 משולשים 1000 כולל עבודה. 2 שלטי נוחות 350 כולל עבודה. 1 כיוון פרונט 350 כולל עבודה. 2 חלונות חשמל (גלגלי שיניים ). 400 שח שניהם כולל עבודה. זה ההוצאות . מ 0 קמ עד 185 אלף קמ. הרכב חלש בעליות(אין בישראל עליות קשות ). צורך 1/10.5 משולב כמו כול רכב. מזגן סביר . נסיעה סבירה. מחיר סביר . קניה /מכירה מהירה. רכב עממי טיפולים זולים. (אין תקלות אז זה זול חחח). לחפש רכב קמ נמוך נסיעה נעימה. ממליץ מאוד."

  • נכתב על: מאזדה 3 2006 סדאן 4 דלתות
   0

   " חוץ מזה שהרכב הזה הוא אמין אין לא יתרונות נוספים ואני יסביר זולל דלק ,תא מטען קטן, במושב האחורי יש מקום ל 2 בלחץ , הטיפולים במורשה יקרים מאוד,יש כמותו אלפים מליסינג כך שאם הרכב מליסינג לשעבר קשה למכור אותו. ודרך הגב הפח שלו נראה לי עשוי מפלסטיק. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " יתרונות: הנסיעה נוחה יחסית, למרות שהמתלים מעט נוקשים. איכות ההרכבה בתא הנוסעים מעולה, איכות החומרים סבירים ואין קרקושים מיותרים מהדשבורד. בידוד הרעשים טוב ברוב המקרים, לפעמים במאמץ ובמהירויות גבוהות נשמעים רעשי מנוע וצמיגים. האחיזה מעולה! הרכב מתנהג בצורה טובה מאוד ואפילו מהנה לנהיגה. ההגה מדויק, מהיר ובעל משקל טוב. השלדה נענית לכל הפניית הגה. הביצועים במנוע ה1.6 טובים ברוב המקרים, למרות שלפעמים בעליות ארוכות הגיר מתעקש לא לעלות הילוך - מה שגורם לצריכת דלק גבוהה יותר. גיר טיפטרוניק מהיר שמאפשר שליטה מלאה על ההילוכים ואמינות מצויינת. חסרונות: המרווח במושב האחורי לא הכי טוב שיש (לא הייתי אומר שהוא כזה גרוע, אבל יש טובים ממנו), צריכת הדלק עומדת על 1:10.5 בממוצע בנהיגה רגילה. כלומר צריכת דלק סבירה, אבל חסכונית היא לא. עלויות ביטוחים גבוהים יחסית, וגם עלויות הטיפולים, תא המטען יחסית גדול, אבל הגישה אליו לא נוחה. חיסרון נוסף זה ההיצע הגדול שנמצא בחברות הליסינג שמקשות על המוכרים למכור את הרכב במחיר סביר. שורה תחתונה - רכב משפחתי טוב ואמין בסך הכל וגם די מהנה לנהיגה. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2007 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות: 1. אוטו מהיר , מאיץ טוב. 2. אוטו אמין - אין הרבה תיקונים אם עושים טיפולים בזמן. 3. פנים האוטו נוח. חסרונות: 1. אוכל הרבה דלק - יחס של 1:9. 2. באגז קטן."

  • נכתב על: מאזדה 3 2007 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " רכב אמין מבחינת תיקונים , אין הרבה תיקונים לא יצא לי בעיות איתו , אני עושה כ-25 - 30 אלף בשנה הרכב מהיר ומאיץ מהר. באגז' קטן יחסית. זולל הרבה דלק. ומושבים מאחורה קצת קטנים. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " רכב זריז יותר משאר מרכבים בקטגוריה שלו , נוח , תא מטען מספק ( יש יותר גדולים אבל זה מספיק למשפחה ממוצעת ) החסרון היחסי - תצרוכת דלק יותר גבוהה מהרכבים האחרים בקטגוריה. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " יתרונות: נסיעה שקטה, זול, תא מטען גדול . חסרונות זולל דלק, רדיו לא טוב ובמהירות גבוה רעשים ורעידות. הטיפולים שלו ממש זולים וכל עוד מטפלים בזמן הרכב בסדר אבל אם לא מטפלים בזמן מתחילים הבעיות . "

  • נכתב על: מאזדה 3 2009 הצ'בק 5 דלתות
   5

   " אוטו אמין ביותר. השילדה מעט חלשה, מרגיש כאילו מגוננת עליך קופסת טונה אבל בגדול, אוטו חזק, בא בגרסת טיפ טרוניק לחווית הילוכים, בגז' גדול. סה"כ אחלה אוטו. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " יתרונות: אמין, לא רואה מוסך פרט לטיפול שנתי. חסרונות: שדה ראיה מוגבל, ביחוד ברוורס. המלצות: לבצע נסיעת מבחן הכוללת גם נסיעה אחורה ובצוע חנייה, לא לוותר על מד קירבה קולי לרוורס. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2006 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " רכב נחמד ופשוט, חבל שב CD לא ניתן לקרוא צרובים או MP3 חוץ מזה רכב נוח אין כמעט תקלות. צריכת דלק טובה 1:12.5 מזגן מעולה, יתרון גדול הוא כאשר נועלים את הרכב החלונות נסגרים אוטומטית. חיסרון אחד הוא שהפלסטיק שבבגז' לא מוחזק טוב. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2009 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות: אמין, מהיר, יפה. חסרונות: צריכת דלק גבוהה, יציבות על הכביש לא מי יודע מה ורמת איבזור נמוכה ביחס למכוניות הנמכרות באותה רמת מחיר. עצות לרוכש: מאזדה זאת מאזדה והשם של הולך לפניה, השאלה האם אתה רוצה להתפשר על רמת איבזור נמוכה יותר או לא? מה יותר חשוב לך? השם? האמינות? הביצועים או רמת אבזור? "

  • נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " יתרונות:אמין, יציב, מרווח. חסרונות: אינו חסכוני בדלק. בגדול מרוצה מהרכב, הוא עונה לצרכי כבעל משפחה, יש בנהיגה בו הרגשה של בטחון. על הכביש. אך החיסכון בדלק קצת מהווה בעיה עקב מחירי הדלק כיום. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " המאזדה הוא רכב שנחשב אמין ונפוץ ולכן הטיפולים וחלקי החילוף לא נורא יקרים ביחס למכוניות אירופאית לדוגמא. הרכב הוא נוח לנהיגה, ואין בעיה לנסוע איתו לעשות איתו נסיעות ארוכות או קצרות. מבחינת המושבים הוא מרווח יחסית, שלושה מבוגרים יכולים לשבת במושב האחורי, אם כי בצפיפות יחסית. צריכת הדלק שלו היא בערך 1:13.6 בנסיעה משולבת. החיסרון שלו (פרט לצפיפות יחסית כאמור) הוא בלחצן של המזגן: כיונון עוצמת המזגן, והטמפרטורה נשלטת ע"י שני כפתורים עגולים שמסובבים אותם ימין או שמאל על מנת להגביר או להחליש את העוצמה/ טממפרטורה. לחצנים אלה נהיים אדישים עם הזמן ויש בעיה בשליטה על המזגן (אני מכיר עוד רכב שזה קרה בו), ניתן אחרי כמה וכמה וכמה סיבובים לשלוט שוב על המזגן, אבל לא ברמת הדיוק הרצוייה. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " חזק, אמין. חלל קצת קטן במושבים האחוריים. לחפש דגם עם כמה שפחות קילומטרים וללא תאונות כי יש מבחר גדול מאוד של מכוניות כאלה בשוק. כדאי לבדוק גם אצל מוכרי יד-שניה / ליסינג. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " תא מטען רחב, חויית נהיגה טובה, אוטו קל. ספסל אחורי צפוף, אוכל דלק יותר מהממוצע. כמו כן יש לוח מחוונים מאוד ידידותי ונוח , תא כפפות גדול עם הרבה חלל. כדאי לקחת את הקומפוט מאשר האקטיב לו רק מהסיבה של הפעלת הרדיו מההגה. חיסרון שיש הינו אי יכולת התקנת מפ3 (mp3) . "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " רכב נוח ומרווח, מנוע וגיר מגיבים טוב , סחיבה טובה בכביש רגיל ועליות .מערכת שמע אינטגרלית טובה, מזגן מקרר טוב. צריכת דלק גבוהה . בגירסה הנ"ל בטיחות לא הכי טובה . "

  • מאת: ליאור גובאני
   נכתב על: מאזדה 3 2006 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " אוטו טוב,נהיגה חלקה,אחיזה טובה על הכביש,מתאים מאד כאוטו משפחתי,צריכת דלק רגילה,לא חסכונית במיוחד מבחינת דלק.קל לתפעול,בקושי רואה מוסך. רואים אותו הרבה על הכביש,10 של מכונית ממליץ לכל מי ששואל. "

  • מאת: אנדריי גר
   נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " מדובר ברכב משפחתי פופולרי, עם מנוע מספיק חזק כדי לקבל תחושה של כוח בכביש. עם המון נפח אכסון וישיבה נוחה. תחזוקת הרכב יחסית זולה כיוון שמדובר ברכב יפני ובגלל התפוצה הרחבה שלו בארץ. כמו כן הוא שומר על ערכו לאורך זמן. חסרונות: גניב מאוד ולכן ביטוח מקיף יקר יחסית, כמו כן חסר קצת אופי כי יש אותו לחצי מהמדינה. אם אתה אוהב להתבלט אז זה לא האוטו בשבילך. כמו כן, גרסת ה-1600 מרגישה קצת כבדה לעומת הספיריט - 2000. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " יתרונות: ביצועים מצוינים, מנוע מגיב מהר ויפה, התנהגות כביש טובה, אמינה מאוד. חסרונות: לא מבודד טוב רעש, דיי צפוף, לא מאובזר מספיק טוב, תא מטען קטן ולא נוח. "

  • מאת: מנחם מילר
   נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " אני מחזיק את הרכב הזה כבר 6 שנים. קניתי אותו חדש מהנילונים. ואני פשוט מסרב להחליפו. יש לו רק יתרונות עד היום שש שנים לא היו לי שום בעיות ברכב. נוסע שקט פשוט תענוג אין צורך להחליף. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " הרכב נוח לתפעול,ממוצע בדלק,נוחות. במושבים,שקט,לוח שעונים מעוצב נחמד,בגז נוח,תאוצה טובה.החסרון במהירות גבוהה אם יש בליטות בכביש מאבד מהיציבות,מומלץ להאט מאד לפני באמפרים. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " רכב טוב אמין עם שוק חזק, הרבה שנים נמצא על הכבישים. אמין , מספיק למשפחה ממוצעת. חיסרון גדול בצריכת דלק ובמושב הנהג. בסך הכך תמורה טובה למחיר. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2007 הצ'בק 5 דלתות
   4.6

   " המושבים נוחים, מאד מרווח. תא מטען גדול. שקט, אמין - לא רואה מוסך מעבר לטיפולים קבועים. הדגם מאד פופולרי ולכן תמיד קל למכור במחיר השוק. נחשב לבטוח, יש שדה ראיה רחב מאד. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " מאזדה 3 שנת 2008 מנוע 1.6. ממליץ חצי כח. חסכוני הוא לא, צריכת דלק גבוהה ומעצבנת. לא משנה כמה חסכני תנהג. אמין מאד, שום בעיות עד היום. נסיעה נוחה, מושבים תומכים, תנוחת נהיגה מוצלחת. מזגן מעולה ולא משנה מה יגידו, העובדה שהיו איתו בעיות לא אומרות שהוא לא טוב. סביבת נהג הגיונית ובנויה יפה ונוח. מושב אחורי צפוף באמת, רדיו דיסק מקורי לא איכותי, תא מטען לא נוח ולא בנוי חכם. קשה להטעין בו דברים גדולים בנוחיות. ביצועים טובים וסבירים אך לא מעבר. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   0

   " יציב, נוח, חסרונות: צורך המון דלק. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   "מהנה מאד לנהיגה! אחיזת כביש טובה. הרכב מאד זריז ובעל התנהגות מאד מפתיעה, מדובר במאזדה וברכב שהוא נפוץ מאד ואמור להיות משעממם. התיבה האוטומטית פחות נחמדה, בעיקר בנהיגה עירונית, העברת ההילוכים מורגשת וזה מציק מאד. מנוע 1600 די חלש, וזה גורם לרכב להיות כבד: קשה לפתח מהירות גבוהה. המושבים נוחים, אך צפוף למדי במושב האחורי."

  • נכתב על: מאזדה 3 2007 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   "יתרונות: רכב ליסינג אז למרות צריכת דלק גבוהה העלות נמוכה מאד :). נסיעה נוחה. הרכב מפגין אמינות טובה. איכות בנייה טובה. אין רעשים בזמן הנסיעה. חסרונות: לא הכי פרקטית. תא מטען גדול אבל לא כל כך נח לשימוש. רעש מהמנוע במהירות גבוהה. פלסטיקה זולה."

  • נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " היה לי את הרכב במשך שנתיים מהעבודה. רכב נחמד. הפתיע אותי בעיקר ההתנהגות כביש הטובה אל מול מה שציפיתי שיהיה...התא מטען גדול אבל המושב האחורי די צפוף..גרסת ההצבק יותר מוצלחת לדעתי מבחינת פרקטיות. היו בעיות בדגמים מסויימים עם פילטר המזגן ועם התוכנה, מה שגרם לכשלונו בימים עומס חום. לדעתי לו נפתרה הבעיה לגמרי וגם הדגמים הכי חדשים סבלו ממזגן לא טוב..אבל שוב, זה לא בכל הדגמים (לי זה לא קרה) ולכן אני ממליץ לבדוק את זה אישית אל מול הרכב שמעונייים לרכוש. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2007 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "סה"כ תמורה לא רעה בכלל מחיר. חסרונות: לכל אחד יש כזה..רכב לא מיוחד. מושב אחורי צפוץ ולא נח. נסיעה בכללי קצת מאכזבת. אין גרסאות ידניות, צריכת דלק גבוהה, שימו לב לגרסאות לא בטוחות (עם 2 כריות אוויר בלבד וללא ESP). מנוע חלש וביצועים לא מספקים. יתרונות: אמינות גבוהה בינתיים, נח לתפעול, מושב נהג כן נח ויציבות גבוהה."

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   3.8

   "יתרונות: האוטו מאובזר יפה מבפנים, מזגן איכותי, נוח לנהיגה. חסרונות: צורך המון דלק, פח עדין מתקמט בקלות."

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   "רכב בעל אמינות גבוהה אחזקה ממוצעת,2.0 ליטרים רכב משפחתי נטו! חסרון-חסר קצת מקום מאחורה בכללי רכב מושלם בקטגוריה שלו! מומלץ."

  • מאת: מאיר פרסקו
   נכתב על: מאזדה 3 2005 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " סה"כ רכב פרקטי, לא יקר, חלפים זולים, לא חסכוני כל כך בדלק ובעייתי קצת למי שצריך לשהות הרבה זמן ברכב, אבל השהות עצמה נוחה. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " הרבה אומרים שהמזגן בעייתי. בתור חובב מזגן אני אומר: המזגן מצויין! "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   2.5

   "היה לי את הרכב בליסינג. רמת הביצועים כל כך חלשה מבחינת המנוע, שאם הייתי צריך לרכוש את הרכב הזה לא הייתי ממליץ לרכוש."

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " רכב מליסינג נהדר. "

  • נכתב על: מאזדה 3 2008 סדאן 4 דלתות
   1.7

   "יתרונות: זריזה, היגוי מעולה, אמינה. חסרונות: קטנה וקלסטרופובית, תרבות העדר: לכולם יש כזאת, נוחות ישיבה בינונית ומטה."

  תאימות
  • מתאים למשפחה 1
  אחזקה
  • קל למכור 3
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 2
  • עלות תועלת טובה 2
  • צריכת דלק נמוכה 1
  • טיפולים זולים 1
  • חלקי חילוף זולים 1
  • שומר על ערכו הכספי 1
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 8
  • נסיעה שקטה 6
  • מושבים נוחים 6
  • התנהגות כביש טובה 4
  • מספק חווית נהיגה 3
  • שדה ראייה קדמי טוב 2
  • תא נוסעים נעים 2
  • היגוי טוב 1
  • נסיעה חלקה 1
  • מושב נהג נוח 1
  איכות ייצור
  • מזגן איכותי 5
  • איכות הרכבה טובה 2
  • מערכת שמע טובה 1
  ביצועים
  • ביצועים טובים 5
  • מנוע חזק 3
  • תאוצה טובה 3
  • אחיזת כביש טובה 3
  • יציב 2
  • זריז 2
  • סוחב בעליות 1
  • שילוב גיר מנוע טוב 1
  פרקטיות
  • תא מטען גדול 9
  • הנדסת אנוש טובה 5
  • תא נוסעים מרווח 4
  • מאובזר היטב 1
  • פרקטי 1
  • תא מטען נוח 1
  אמינות
  • אמין 21
  • גיר אוטומטי אמין 1
  בטיחות
  • בטיחותי 2
  • מספק הרגשת בטחון 1
  אחזקה
  • צריכת דלק גבוהה 18
  • ביטוח יקר 2
  • טיפולים יקרים 2
  • חסר שוק 1
  נוחות נסיעה
  • רעש במהירות גבוהה 2
  • מעבר באמפרים לא נוח 1
  • נוחות נסיעה נמוכה 1
  • נסיעה רועשת 1
  • תיבת הילוכים אוטומטית לא נוחה 1
  • לא נוח לנסיעה ארוכה 1
  • מושב נהג לא נח 1
  • שדה ראייה בחלון האחורי מוגבל 1
  • תא נוסעים אפרורי 1
  איכות ייצור
  • אבזור דל 2
  • פח הרכב חלש 2
  • מערכת שמע לא טובה 1
  • איכות פלסטיקה נמוכה 1
  ביצועים
  • ביצועים נמוכים 2
  • יציבות נמוכה 2
  • מנוע חלש 1
  פרקטיות
  • מושב אחורי צפוף 9
  • תא מטען קטן 4
  • תא מטען לא נוח 4
  • תא נוסעים צפוף 3
  • לא פרקטי 1
  בטיחות
  • בטיחות נמוכה 1