רנו מגאן יד שנייה 2004 - 2010

3.7
  36 מתוך 55 נהגים ממליצים על רנו מגאן
  • נכתב על: רנו מגאן 2009 סדאן 4 דלתות
   5

   "הרכב הכי נוח שישבתי בו בחיי. לאחר נסיעה על הונדה 6 שנים שהייתה אמינה מאוד אך אין להשוות כי לאחר יום עבודה היה נשבר לי הגב מהאקורד כמה שיש הערכה לאקורד לא נראה לי אחזור לנסוע על רכבים יפנים,את המגאן קיבלתי מאבא שלי לאחר שרכש רנו חדשה ,לקחתי את הרכב האוטו ביניים ,תמיד צחקתי על הצרפתיות אבל שיניתי דעתי,יש לאוטו בעיה קטנה בגיר שלפעמים בהילוך נתקע על 3 וצריך לכבות ולהניע מחדש וזה מסתדר,בעיה בסולונואיד,ההגה החשמלי מוסיף לנוחות רך כמו חמאה ,גם ה רכב קצר ולהחנות אותו זה ממש קל,המתלים והבולמים פשוט פנומנלים לא מרגישים כלום בנסיעה עירונית יחסית ליפניות זבל ..הרכב לא ספורטיבי בעליל אבל מרביץ את ה150 קיש בכיף ,יחסית ל1600 סמק זה מספיק ודי."

  • מאת: גיא סולומון
   נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "הרכב אצלי שנתיים וחצי ואני מאוד מרוצה ממנו חסכוני בדלק למרות שבגדול הכל תלוי בצורת הנהיגה נוח מרווח מקדימה ומאחורה נוח לנהיגה יציב על הכביש סובל מבעיות חשמל אבל כל רכב והצלחה שלו. למרות הסטיגמה שיש עליו, אני אומר מי שלא היה לו אנו לא יודע מזה רנו"

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   2.9

   "לא לבעלי לב חלש ופחד ממוסכים וטיפולים! נרכש מליסינג בסוף 2010 עם 54K ק"מ. אחרי 6 שנים שהוא אצלי עם 260K ק"מ. יתרונות: נוח מאוד לנהג ולנוסעים, מאוד מרווח, תא מטען ענק, תיבת הילוכים פנטסטית, מאוד יציבה על הכביש, מחיר. חסרונות: עלויות תחזוקה יקרות, שלל תקלות מעצבנות (ויקרות), מזגן חלש, אבזור נמוך ופלסטיקה פנימית שמתקלפת (בגירסת הביזנס רק 2 חלונות חשמל האחוריים ידניים וכיוון מראות הצד ידני), פגושים מתנתקים. גישה קשה למכונאים, כל טיפול דורש פירוק חצי רכב כולל פגוש קדמי ופלסטיקה מכל הכיוונים בשביל להגיע לכל מקום). סיכום טיפולים ותקלות ב-6 שנים: טיפולי 30,000 שוטפים (כולל טיימינג כל 90K), נורות חזית כל כמה חודשים, 3 מצברים (כל שנתיים בערך), אלטרנטור, פולי מנוע, סלילי הצתה פעמיים, מאוורר של המזגן (החליפי גרוע עושה אותו רעש כמו המקורי אבל עוצמת האוויר נמוכה בהרבה), צינור ניקוז מי המזגן נסתם (ואז המים מתנקזים לתוך הרכב עם שלולית קטנה), מאוורר המזגן הפסיק לעבוד (עשו גשר בנגד מה שהשאיר את מהירות 1+2+3 פעילות אך 4 לא), כיוון פרונט 3 פעמים, תושבת גיר (גומיה) פעמיים, ידית בלם-יד (הכפתור נשבר החליפו את כל ידית הבלם-יד), נזילות שמן מכל מקום, חיישן חמצן (שבאגזוז) "מגרד" את הבאמפרים ומתריע בלוח שעונים, חיישן הצתה crank sensor היה מלוכלך מנזילות שמן והפריע להניע את הרכב. תיקונים בעקבות בדיקות טסט שנתי: החלפת מוטי היגוי, משולשים ותותבות, בקליות אחוריות שמתעוותות מחום המנורות (לא דרש החלפה סתם נראה לא טוב), החלפת פנס חזית שחדרו אליו מיים, החלפת שקע של פנס חזית. באמצע נסיעה דפיקה של הגיר והודעה על תקלה CHECK GEERBOX עצירה בצד כיבוי והנעה מחדש של הרכב וממשיכים לנסוע). החלפת מפתח (כרטיס) זה ממה שאני זוכר אולי היו עוד דברים."

  • מה אתה חושב על הרכב שלך?
   כתוב חוות דעת >>
  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   2.1

   "לאוטו יש בעיות של חשמל - כל שני וחמישי נשרפת מנורה, פיוזים של הרדיו וכו'. קשה מאוד לתיקון- אין גישה לסטארטר ולפיוזים, קשה מאוד להחליף מנורות . חלש בעליות , האצה שלו לא משהו . לא אמין בכלל, חלקים יקרים מאוד. מצד שני זול מאוד, מרווח עם תא נוסעים ותא מטען ענקים."

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   4.6

   "הרכב ברשותי שנתיים וחצי ואני מרוצה מאוד שקניתי למרות כל החששות שהיו לי.הרכב נוח מאוד ומרווח מקדימה ומאחור - מתאים למשפחה ולא לנהגים צעירים שרוצים להשתולל על הכביש. הרכב מאיץ טוב ונוסע חלק , אבל לא בנוי לרייסים. הרכב מרגיש יציב ומוצק על הכביש. תיבת הילוכים DP0 (ולא AL4 כמו שכולם רושמים) אליה מתרגלים אחרי 3 נסיעות. התיבה חכמה ולומדת את אופי הנהיגה.צריכת דלק משולבת של 12.5 ק"מ לליטר. האבזור הפנימי נראה קצת אנמי ופשוט , אבל למי אכפת. אני מרוצה!"

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   3.3

   "יש לי את הרכב כבר שנתיים ואני מרוצה ממנו מאוד. בטיחותי ביותר, גדול ומרווח, כיף לנסוע עליו (בעיקר מחוץ לעיר) ונראה מצוין. מצד שני, המנוע קצת חלש והנסיעה בעיר לא הכי נוחה. מי שמעוניין ברכב בתקציב קטן יחסית, אני בהחלט ממליץ!"

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   4.2

   "מחיר מאוד מאוד זול. קצת יותר תחזוקה מיפניות. אם יש מוסך כללי טוב + חשמלאי, אתם מסודרים."

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " רכב נוח משוכלל אך תדירות תקלות חשמל ואלקטרוניקה גבוהה מאוד. ערך הרכב יורד מהר מאוד. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יש לי רכב רנו מגאן דיזל 1.5 ליטר , יתרונות : רכב חסכוני בטירוף לדעתי הכי חסכוני שיש היום בשוק הדיזלים , נוח מאד , מושבים נוחים קפיצים ובולמי זעזועים מעולים. חסרונות: טיפולים יקרים במורשה , הקלא'ץ טיפה מקפיץ את הרכב וקצת קשה , יש אמינות נמוכה לרכב לא יודעים מה ילד יום ... "

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   5

   " רנו מגאן 2008 אוטומטי, קניתי אותה מליסינג עם 60K ק"מ, לפי ספר רכב הוחלף רק המצבר ונורה בלוח שעונים, עשיתי טיפולים רגילים כל 10K ק"מ, (לא במוסכי רנו) ב- 80K ק"מ החלפתי ברקסים ושני צמיגים, ב- 85K ק"מ החלפתי לבד שני נורות ראשיות קדמיות שנשרפו, היום (מאי 2012)אני ב- 90K ק"מ צריך לעשות טיפול גדול שכולל החלפת טיימינג, אין לי מושג על איזה תקלות אחרים מדברים כאן, הרכב כמו חדש, נוחות נסיעה מעולה, שקט במהירויות גבוהות, צריכת דלק סבירה, אפשר לנהוג שעות מבלי להתעייף, התאוצה שלו סבירה, זו לא מכונית ספורט אבל התאוצה בהחלט מספקת, תא מטען גדול, כיסאות נוחים, מקווה שימשיך כך. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " יש לי הרכב כמעט שלוש שנים. יד שניה פרטית דגם EX. יתרונות: מחיר. גודל - מרווח מצוין מאחור רוחב מושב מספיק ל-3 ילדים בכסאות בטיחות, בגז' ענק. מספר מקומות אחסון בתא הנוסעים. בטיחות כידוע. אוכל להוסיף מנסיוני - מרכב מאוד חזק - האוטו היה מעורב בתאונת שרשרת - לא הזיז לפחחות כלום לעומת מכוניות אחרות בתאונה. אבזור - מודל EX מגיע עם חשמול מלא לרבות מערכת שמע מקורית, שליטה מההגה, בקרת אקלים. מערכת השמע לא רעה. נוחות נסיעה - אין בעיה לשבת 3-4 שעות בנסיעה רצופה. מושב טוב. חסרונות: גיר אוטומטי מעצבן. האפשרות לשליטה דרך טיפטרוניק עוזר במקרים של עליות ממושכות או ירידות וכו'. תקלות מרובות יחסית. במהלך התקופה עד היום הושבת פעמיים ונגרר - פעם בגלל סליל הצתה ופעם בגלל כפתור שחרור הנדברקס תקוע! גמר פנימי - אינו איכותי במיוחד - ציפויים מתקלפים וכו'. עלות חלפים מקוריים יקרה. ניטרלי: צריכת דלק סבירה - כ- 11 ק"מ לליטר ממוצע מהירות נסיעה 37 קמ"ש (נתוני מחשב דרך) מנוע עצלן בהתחלה אבל תאוצות הביניים סבירות ומהירות שיוט 100-120 ללא מאמץ שורה תחתונה - ניטרלי. הרכב נותן תמורה טובה למחיר אבל לא מתאים למי שמתרגש מכל תקלה ותיקון - אצלי הרכב מגיל 3 שנים משנת 2009 והיו עד עכשיו 2 תקלות ברמת הגרר. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: מנוע טוב, אבזור טוב יחסית לקטגוריה, הגה רך שזה מצויין לנהיגה עירונית. חסרונות: תיבת הילוכים לא טובה, לעיתים מושכת יותר מדי את ההילוך, איכות הרכבה יכולה להיות יותר טובה. סה"כ אוטו טוב למי שמעוניין לחרוג מהיפניות הממוצעות. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " רכב נוח, מתאים למשפחה, לכן נמצא בהרבה מקומות ומשפחות בארץ, הבעיות שלו הוא שהוא לא כל כך אמין ותיבת ההילוכים שלו נהרסת מהר. יש אותו לכמה אנשים שאני מכיר ולפי דעתי רואה מוסך הרבה פעמים מיותר מאשר מכוניות אחרות. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   0.8

   " יתרונת: בטיחותית, מאובזרת, נוחה, (גירסת דיזל 1.9) חזקה. חסרונות: מאוד לא אמינה. בעיות בחשמל, מערכת מזגן ותיבת הילוכים. היחס במוסכים היתה סביר בחלקם וטוב ביתר. תיבת ההילוכים מבלד הייתה לא אמינה גם מעבירה הילוכים בקפיצות בדרך לא נעימה. אני הייתי יד ראשונה מהיבואן על הרכב. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   3.3

   " יתרונות - נוח, שקט, חסכוני, תא אחסון גדול. חסרונות - תיבת הילוכים בעיתית, מעבר הילוכים לא חלק, ככלל בלאי גבוה של חלקי הפלסטיק, מנורות, מצתים. בסה"כ רכב טוב ובתנאי שלא מבקר הרבה במוסך. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " רכב אמין אצלי כשנתיים+ נוחות נעימה בנהיגה ובנסיעה גם ליושבים מאחור.תא מטען ענק ומכיל המון דברים שניתן לקחת לכל מקום בנסיעה .מאוד חסכוני בדלק בנסיעות מחוץ לעיר.ישנן תקלות חשמל כאלה ואחרות אך הן די זניחות .הטיפולים בו במוסך המורשה הינם יקרים יחסית. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   4.6

   " רמת בטיחות גבוהה מאד, חלש יחסית למנוע, רכב משפחתי מצויין, יחסית למחיר הלא יקר בהחלט רכישה משתלמת, מוסכי קראסו המורשים לא זולים אבל מומחים בעבודה, צריכת דלק סבירה, 1:12 בבין עירוני, 1:11 בתוך העיר, חויית נהיגה נוחה, מרווח בפנים, בגאז' גדול מאד, מערכת חשמל סבירה, תקלות במערכת החשמל עולות כסף רב. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 סדאן 4 דלתות
   5

   " רכב מרווח בטיחותי!!! 5 כוכבים יושב טוב על הכביש נוח מאוד לנסיעה ממושכת ויפה מנועים חזקים תיבת הילוכים טיפטרוניק עדיפה על נסיעה באוטומט.. חסרונות טיפולים מעט יקרים אבל מי שיש לו חוש טכני זה ממש בקטנה . הרבה אוטו מרווח אמין מאוד שלא כמו הדעות של כל אלו שנוהגים על יפניות מעפנות = פחנוע. בקיצור רכב מנהלים מהשורה הראשונה שלא מבייש רכבים יותר יקרים. "

  • מאת: רן אדלשטיין
   נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " יתרונות: רכב מרווח ובטיחותי בעל מנוע חזק היחסית מרווח מאד ומתאים למשפחה וכן בעל בג'ז גדול ומתאים לנסיעות. חסרונות: נוטה לבעיות בגיר. להקפיד על טיפולים בזמן ובמוסך מורשה. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " רכב נוח מאוד, מרווח מאוד - מרחב כמו מכוניות מנהלים - ומוגדר כמשפחתית, נוח לנסיעה. יש לשים לב בעת הקנייה - רוב הרכבים עברו ליסינג, לשים לב שטופלו כראוי, לבצע בדיקה לרכב (חובה) אם הרכב התחיל עם בעיות בתיבת הילוכים (קפיצות וכדו') להתרחק. צריכת דלק כ-1 ל11 (לפי מחשב הרכב). מומלץ לטפל אצל קרסו - מוסך היבואן - למרות תעריף שערורייתי של 250 ש"ח לשעת עבודה. מניסיון של המשפחה - טיפול שלא במוסך היבואן - עלול לגרום כאב ראש לאחר מכן. סה"כ רכב אמין, שלא רואה מוסך בין טיפול לטיפול. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " כללי - רכב משפחתי בטיחותי וחסכוני יתרונות: 1. הרכב נוח מאוד מבחינה אורטופדית. 2. חסכוני בדלק בנסיעות מחוץ לעיר. 3. בגאז' גדול מאוד. 4. הרבה מקומות איחסון בתוך הרכב. 5. בטיחותי. 6. אחיזת כביש טובה והרגשת נסיעה מצויינת. 7. תצוגת נהג נותנת הרבה נתונים נחמדים. חסרונות: 1. לפי מה שהבנתי מאנשים אחרים אחרי 100,000 ק"מ הגיר עלול להתחיל לעשות בעיות... 2. לא מכונית מרוץ למי שמחפש האצות מהירות ונסיעה במהירות מופרזת. 3. חגורות מאחורה בעיתיות לילדים כי האבזם ממש בתוך הכיסא והם לא מצליחים לחגור לבד. למי שיש בוסטר ו/או כיסא זה מאוד מעצבן גם למבוגרים. 4. מאוד לא חסכוני בתוך העיר ובעליות. 5. המפתח לאוטו הוא כרטיס פלסטיק גדול - לא ברור מה הקטע. 6. לפי מה שהבנתי לא זול לתיקונים וגם לא פשוט מבחינת תחזוקה עצמית כגון החלפת נורות וכו'. סה"כ - עדיין לא עשה לי בעיות, כך שאין לי שום תובנה שלילית. נהנה מאוד כל עוד יכול... "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " יתרונות - בטוח, זול לקניה ולאחזקה (ביטוח, טיפול במוסך כללי ולא אצל היבואן). חסרונות - כבד, סחירות נמוכה, לא מזדקן יפה (פלסטיק מתקלף בתא הנוסעים). עצות לרוכש הבא - לבדוק במכון לפני הקניה, לא לטפל במוסך היבואן. "

  • מאת: לקוחה מרוצה
   נכתב על: רנו מגאן 2004 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " הרכב עם הגג הפנורומי מאוד יפה, לא צורך כמעט דלק ומאוד נוח ובטיחותי. לרכב המון אפשרויות- וישרים שנדלקים אוטומטית,אורות שנדלקים אוטומטית כשיש חושך, בקרת שיוט. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 סדאן 4 דלתות
   5

   " מצויין , מרווח , נסיעה שקטה ,מנוע שקט . "

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " אני נוהג ברכב למעלה מ-3 שנים. הנהיגה מהנה וענה על הצרכים של מכונית משפחתית. תא המטען גדול ומצליח להכניס לתוכו 3 עגלות תינוק. בעיות כמעט לא היו. היינו צריכים להחליף שסתום כלשהו שקשור למערכת ההילוכים. למזלנו זה קרה חודש לפני תום האחריות. בעיה נוספת שחוזרת על עצמה אצלנו היא נורה קדמית שכל הזמן נשרפת. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " יתרונות - נוחות, בטיחות, מרווח טיפולים של שנתיים, תא מטען גדול, איבזור . חסרונות - מנוע חלש (1.6) לרכב כבד יחסית, נורות קדמיות נשרפות אחת לחודשיים (מחלה ידועה של הרכב), בלאי מוגזם של חלפים יחסית לרכבים אסיאתיים. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " יתרונות: צריכת דלק נמוכה, נוחה, גבוהה, תא מטען גדול. חסרונות, מנוע חלש, גיר דורש התרגלות. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " יתרונות: נוחות ושקט בנסיעה. בטיחות. תא מטען ענק. גיר טיפטרוניק. ראות לפנים ולאחור. אמין באופן יחסי. הגה חשמלי מעולה. זול בקניה. מושבים נוחים. אחיזת כביש מצויינת. מזגן טוב. חסרונות: מנוע מעט חלש. עלויות אחזקה במוסכי היבואן. זול המכירה. פלסטיקה באיכות לא טובה בייחוד בציפויי ידיות הדלתות ופתחי האיוורור. החלפת מנורות ראשיות מחייבת תואר ראשון במכונאות מרנו. רמקולים אחורים בדלתות בלבד. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 סדאן 4 דלתות
   2.9

   " רכב מאוד נוח - הנדסת אנוש . רכב חסכוני. רכב מרווח מאוד - תא נוסעים ותא מטען רחב. לא היו תקלות מלבד החלפת רפידות באופן בלתי סביר. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   0.8

   " רכב מאוד נוח, "נשמע" טוב- נסיעה שקטה, אין כמעט התנגדות לרוח הרכב דוהר במהירויות גבוהות. אחיזת כביש מעולה מנגנון משוכלל נגד החלקה ו"זינוק" בטורים גבוהים. מאוד בטיחותי- ראיתי כמה רכבים כאלה אחרי תאונות קטלניות- הרכב נמעך וכל הנוסעים יוצאים בלי שריטה. חסרונות: מתפרק ברמות שקשה לתאר, לא רואה אור יום בלי מוסך. אני נוסע בחברה שבבעלותה 4 רכבים כאלה מאותה שנה(2007): תגובת ההילוכים איטית מאוד גם בטיפטרוניקס, דוושות רפויות - תחושת חוסר שליטה, כמעט לא מוריד הילוכים - מסוכן בסיבובים, האצה יותר איטית מסוס ועגלה, בזבזן דלק לא קטן: במקרה הטוב אחד ל10-11 בנסיעות בתוך העיר אחד ל8. בנוגע לתקלות - פעם בחודשיים בממוצע יש לנו תקלה ברכב במערכות אלקטרוניות בעיקר. החיסרון הגדול שהתכנון המזעזע של המנוע והאלקטרוניקה מונע ממוסכים שלא מאושרים ע"י הייבואן להתרחק מהאוטו - כדי להחליף נורה צריך לפרק את כל הפגוש בערך, כדי להחליף פיוז צריך להרים את המנוע ולתת גיבוי עם מצבר נוסף אחרת כל התוכנה נמחקת. כמובן שכל תיקון קטן במנוע או באלקטרוניקה עולה מינימום 2000 שקל במורשה. לדעתי הנוחות לא שווה את המחיר בעקבות התיקונים המרובים וחיבתו לדלק. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   0

   " רנו מגאן 2008 משפחתית ברמה גבוהה נוחה מרווחת שקטה מאוד אבזור נוח תיבת הילוכים מגיבה יפה בצורה נוחה בג ז ענק מזגן מעולה ברמה 2 אתה נהנה. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   0

   " רכב בטיחות זהו כל השאר לא טוב. המן תקלות צריכת דלק גבוהה איכות חומר ירודה. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: פרקטי ומעולה למשפחה. לדעתי מספק כיף מהנהיגה שקשה למצור במודלים של 2007, מחיר מאד נמוך בשוק הפרטי ובשוק הליסינג. חסרונות: לא אמין! סחירות בעייתית. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 הצ'בק 5 דלתות
   0

   " לאחר חיפושם רבים אחרי רכישה אטרקטיבית לרכב, מצאתי את הרכב הנ"ל רנו מגאן 5 דלתות, כרב הכי אידיאלי וזאת מהסיבות הבאות: הרכב הינו מעוצב יפה לטעמי ומיוחד, מפנק ברמות (כל נסיעה היא חוויה), בטיחותי, רמת גימור גובהה מאד, רכב אקוסטי (למי ששם מערכת שמע טובה), נוסע יפה ומהיר (אם כי בהשוואה ליפניות התאוצה ההתחלתית שלו איטית יותר), יציב במהירות גובהה, שקט. החיסרון שמצאתי ברכב הוא צריכת דלק גובהה ביחס לרכב הישן מאד שהיה לי, מסתבר שכל הרכבים החדשים לפי בדיקה שערכתי צורכים דלק יותר בהשוואה לרכבים ישנים, כשם שמכשירים סלולרים מתקדמים יותר זוללים סוללה במהירות ביחס למכשירים ישנים, כך זה בא לידי ביטוי ברכבים לפי מה שהבחנתי. אני עדיין לא נתקלתי בתקלות ברכב, אין רכב ללא תקלות, גם הרכבים הטובים בעולם והמוצלחים בעולם נקראים להגיע למוסך לתיקון תקלה גורפת כזו או אחרת (טיוטה, הונדה). חיפשתי רכב במינימום כסף ומקסימום אוטו ומודל ומצאתי את הרכב הזה כעונה לכל הדרישות שלי. "

  • מאת: אנונימי
   נכתב על: רנו מגאן 2004 סדאן 4 דלתות
   0

   " גדול מרווח מחיר שווה לרכב "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " בטיחות, נוחות. בגאז גדול, מושב אחורי עם המון מקום לרגליים. פרקטית מאד. הרבה בעיות חשמל. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 הצ'בק 5 דלתות
   2.5

   " הייתה נוחה ובנויה היטב ובעלת איכות חומרים מעולה. מאובזרת מאד. אך לא אמינה וחסרת שוק. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   5

   " דיזל ידני. חסכוני בטירוף. אני עושה 18 קילומטר לליטר. תחשבו לבד כמה זה חוסך על דלק כל שנה לעומת הצריכה הממוצעת של ה12 קילומטר ליטר עבור גרסאות בנזין אוטומטיות. כמובן שלדיזל יש את החסרונות שלו: טיפולים יקרים יותר, מנוע רגיש יותר. אבל הרכב מפנק מאד. נוחות נסיעה מעולה! שילוב של נסיעה חלקה ומושבים נוחים. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " יתרון: כמעט הכל. חסרון: גיר אוטומטי מתחכם. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 הצ'בק 5 דלתות
   4.2

   " ממליץ על המגאן בשנה הזאת. ב2005 אין ממש מכוניות בטיחותיות ברמה שלה. נוחות נסיעה מעולה. לא מתקרב ליפאניות אחרות. בבעלותי הייתה קורולה 4 שנים וזה בכלל לא אותה נסיעה חלקה ושקטה. איכות החומרים טובה וברמה של היפאניות. איכות הגימור פחות טובה..ועם השנים אפשר להתחיל להרגיש זאת בבירור! לגיר האוטומטי החכם צריך להתרגל..אבל בגדול אני מרוצה ממנו והוא עושה אחלה עבודה ב99 אחוז מהמקרים. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 הצ'בק 5 דלתות
   3.3

   " יתרונות: אוטו משפחתי טוב, נסיעה רגועה ושקטה. מושב אחורי מרווח. מתאים לנסיעה במהירות גבוהה בכביש מהיר. מושבים מצויינים. תא מטען גדול מאד כמו של אמריקאיות. בטיחותי. מזגן מוצלח בכל התנאים. חסרונות: לא מתאים לנסיעה ספורטיבית בגלל הגיר האוטומטי. הוא יותר מתאים לנסיעה רגועה. איכות הרכבה לא כל כך טובה, מדי פעם יש רעשים של הפלסטיקים. צריכת דלק של 11 קילומטר לליטר...ממוצע למשפחתית אך עדיין גבוה ויקר. הרכב בבעלותי שנתיים. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " אחד הרכבים המשפחתיים היותר פרקטים שיצאו לי לראות. הרבה תאי אכסון והתא מטען ענק ונוח (לפחות בגרסת ה5 דלתות). הרכב בטיחותי מאד וגם מרגיש ככה ונותן תחושה מצויינת. הבעיה היחידה עם הרכב, כמו שציינו כאן אחרים זה התיבת הילוכים האוטומטית שמנסה "ללמוד" אותך אבל לא עושה זאת מספיק טוב. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   " נוח, קל וזול לאחזקה, מאובזר היטב, נראה מרהיב חסרון : מנוע חלש בתיבת טיפטרוניק 1.6 "

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   0

   " רכב נוח, מנוע חלש, גיר זוועה, אמינות נמוכה. "

  • מאת: ערן קובלסקי
   נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " יתרונות: גודל, גודל וגודל... הרכב מעולה למשפחה שאוהבת מקום. מעבר לכך האמינות (4 שנים בבעלותי) היתה סבירה ביותר... כמעט ולא היו תקלות לאורך התקופה, והוא נחשב לרכב בטיחותי. חסרונות: מנוע חלש בשביל מרכב כבד כ"כ ובנוסך מאובזר בתיבת הילוכים גרועה. איכות הרכבה גרועה.. הרבה רעשי פלסטיק רופף ברכב, ובנוסף, איבזור דל (רכב ליסינג). "

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 סדאן 4 דלתות
   2.5

   " מרווח יחסית לקבוצה, אמין יותר מהשם שנבנה לו ויש מאות כאלו במחיר משתלם מליסינג לשעבר. בצד החסרונות איכות הרכבה נמוכה, חלקי פלסטיק לא איכותיים, מנוע רועש וגיר אוטומטי חכם שמסרס את המנוע. קניה טובה המשפחתית משומשת אבל כחדשה שמירת הערך מן הגרועות בקבוצה. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 הצ'בק 5 דלתות
   2.1

   " כל חודש תקלה אחרת , מנגנון חלון, סלילי הצתה, תא מטען לא נפתח, אוטו לא מניע, חישן מתקלקל , משאבת דלק האוטו לא רואה מוסך (מבחוץ) כשהוא נוסע הוא מאוד נעים "

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 הצ'בק 5 דלתות
   3.8

   "רכב מעולה. מאד פרקטי המון מקומות אכסון יעילים. הנסיעה נוחה, הרכב בטיחותי. אך התא מטען קטן מדי."

  • נכתב על: רנו מגאן 2006 סדאן 4 דלתות
   0

   "רכב טוב מאוד למשפחה ממוצעת, הגיר האוטומטי ברכב שלי ספציפית היה מעט תקול לטובה ולכן משך הילוכים הרבה יותר מדגם מקביל לו ולכן מאוד נהנתי מהנסיעה, הנוחות המוכרת של רנו מופיעה גם כאן, חשוב לצין שהדגם אחרי מתיחת הפנים הרבה יותר חלש ואותו דווקא לא אהבתי"

  • נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " אמינה בצורה יוצאת דופן, חוץ מבעיה מוכרת בתיבת ההילוכים האוטומטית. בטיחות מעל הראש, נוחה לנסיעה , אחיזה טובה , תגובתיות נהדרת עם ההגה וכיפית לנהיגה. "

  • נכתב על: רנו מגאן 2007 סדאן 4 דלתות
   3.8

   " נוחה מאוד ואמינה. נחשבת לבטיחותית ונוטה לשמור על הערך שלה לאורך זמן. אחיזת כביש מצויינת ומרווחת מבפנים. תהנו "

  • מאת: שמעון לוי
   נכתב על: רנו מגאן 2008 סדאן 4 דלתות
   2.5

   "היו לי כמה בליסינג- כולם עשו בעיות, בעיקר עם הגיר. רוב אלה שאני מכיר עם כזה אוטו כנ"ל! סה"כ אוטו מהנה לנהיגה, גדול יחסית ומרוווח- אבל לא הייתי משלם את הסכום שהוא עולה חדש, אחרי שראיתי מה קורה איתו."

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 סדאן 4 דלתות
   1.7

   "מבקר הרבה במוסך, חופש בדוושות שמאוד מעיק בהתחלה אך לאט לאט מתרגלים."

  • נכתב על: רנו מגאן 2005 סדאן 4 דלתות
   4.2

   " רכב פשוט נפלא!!! מתוך 8 מכוניות שהיו לי עד היום זה הטוב ביותר פשוט ליגה אחרת!!! יש לי אותו למעלה משנתיים,וחוץ מהטיפולים התקופתיים הרגילים,כמו שבפרסומת :"רנו לא רואה מוסך"!!! גם המחיר לא יקר יחסית "

  • נכתב על: רנו מגאן 2004 סדאן 4 דלתות
   4.6

   "היתה לי מגאן טורבו דיזל גיר ידני במשך 7 שנים. רכב מדהים, אמין וזול בטיפולים."

  תאימות
  • מתאים למשפחה 8
  אחזקה
  • מחיר רכישה אטרקטיבי 11
  • צריכת דלק נמוכה 6
  • עלות אחזקה נמוכה 2
  • טיפולים זולים 2
  • עלות תועלת טובה 1
  • מחיר ביטוח זול 1
  נוחות נסיעה
  • נוח לנסיעה 26
  • נסיעה שקטה 9
  • מספק חווית נהיגה 4
  • מושבים נוחים 4
  • נסיעה חלקה 3
  • נוח לנסיעות ארוכות 2
  • היגוי טוב 2
  • תיבת הילוכים נוחה 1
  • שדה ראייה קדמי טוב 1
  • ישיבה גבוהה 1
  • נוח לנסיעה מהירה 1
  איכות ייצור
  • מזגן איכותי 2
  • איכות הרכבה טובה 2
  • איכות חומרים טובה 2
  ביצועים
  • מנוע חזק 4
  • אחיזת כביש טובה 3
  • יציב 2
  • תאוצה טובה 1
  פרקטיות
  • תא מטען גדול 16
  • תא נוסעים מרווח 14
  • מאובזר היטב 7
  • פרקטי 5
  • מושב אחורי מרווח 4
  • הנדסת אנוש טובה 1
  • מרווח מלפנים 1
  • תא מטען נוח 1
  אמינות
  • אמין 11
  בטיחות
  • בטיחותי 20
  אחזקה
  • טיפולים יקרים 6
  • צריכת דלק גבוהה 5
  • עלות אחזקה גבוהה 3
  • חסר שוק 3
  • ירידת ערך גבוהה 2
  • עלות תועלת נמוכה 1
  • חלקי חילוף יקרים 1
  • טיפולים מסובכים 1
  נוחות נסיעה
  • תיבת הילוכים אוטומטית לא נוחה 5
  • תיבת ההילוכים 4
  • פלסטיקים רועדים בנסיעה 2
  • לא נוח לנסיעה עירונית 1
  • מנוע רועש 1
  איכות ייצור
  • איכות הרכבה נמוכה 4
  • איכות פלסטיקה נמוכה 4
  • איכות חומרים לא טובה 3
  • אבזור דל 1
  ביצועים
  • מנוע חלש 10
  • מתקשה בעליות 1
  • תאוצה איטית 1
  • כבד 1
  פרקטיות
  • תא מטען קטן 2
  אמינות
  • לא אמין 12
  • תקלות חשמל 5
  • תקלות חוזרות ונשנות 2
  • גיר אוטומטי לא אמין 2
  • בעיות זקנה 1
  • תיבת הילוכים לא אמינה 1